Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
4 minuty temu, ArekH napisał:

Zdrówko @Grendziu?

IMG_20211124_133544897_HDR.jpg

Dzięki nie pobieram, mam słaby dzień dzisiaj, łacznie będę musiał zapłacić z 26tyś za coś  pewnie do lutego.... Ehh, oby to nie był mój cały pół roczny przyszły zysk, bez kosztów życia oczywiście.

Co do diety, wczoraj był hamburger i jest ok, generalnie miał być też nowy rowerek stacjonarny ale w związku z  powyższym stopuję wydatki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bartek.B napisał:

Przecież wiadomo, że od poniedziałku ?

Tak to nie działa. Działa tylko wtedy, kiedy poniedziałek jest pierwszym dniem miesiąca, no i roku, oczywiście. A rok w końcówce powinien mieć jedynkę. No tak to działa. Dlatego mi nie działa i popycham ten bęben przez życiowe bezbrzeża ?

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wizycie u lekarza mam zalecenie by zrzucić około 10 kg. Zastanawiam się od kiedy zacząć....
Musisz się zapisać na konsultacje do forumowego guru odchudzania. Poradzi Ci jak to zrobić od poniedziałku, by w kolejny poniedzialek znów zacząć, by kolejny być +5kg od wagi od ktorej zacząłeś
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 24.11.2021 o 20:39, elvis napisał:

Po wizycie u lekarza mam zalecenie by zrzucić około 10 kg. Zastanawiam się od kiedy zacząć....emoji6.png
 

Nie martw się. Ja musiałbym teraz zrzucić prawie 30 kg, żeby dojść do wagi, gdzie podjąłem kiedyś świadomą decyzję o odchudzaniu. Wtedy się udało ogarnąć 18 kilo w 3 miesiące, tylko że nie poszedłem spać, dopóki nie odfajkowałem w zeszycie kompletu ćwiczeń. Teraz wydaje mi się to niemożliwe, ale wtedy nie było ani jo-jo, ani kulinarnych wyrzeczeń. Waga sama spadała jak teraz złotówka.

Ech, żeby tak zejść do setki, to by się przydało dla zdrowia. ? Ale NIE CHCE MI SIĘ! Człowiek chyba jest sam sobie największym wrogiem. ?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...