Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
2 godziny temu, Hotpoint napisał:

Gratulujemy ❤️

Nie zawiodłeś nas. Teraz wiemy, że będą kolejne diety od poniedziałku do piątku ?

??? 

 

received_1085753195570771.jpeg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Grendziu napisał:

@Grzes77 Nowy Rok, czas na spowiedź, ile wyciskasz już sztangą, maratony zaliczone, jak tam waga, poniżej 69? ???

Czekałem na wywołanie do tablicy.

Od drugiej połowy października i cały listopad miałem praktycznie co weekend imprezy, przez co przybyło mi 9kg i tą wagę, czyli 122kg utrzymałem przez grudzień. Ponieważ przez imprezy i alko wyszedłem ponownie z ketozy teraz od nowego roku wracam w ten proces, bo do Wielkanocy imprez nie przewiduję. Finalnie od mojego startu jest 10kg mniej, jednak miało być lepiej. Przy moim samozaparciu powinienem do Wielkanocy zejść do około 100kg, jednak bez spiny. Jesienią chciałem jeszcze raz przeprowadzić głodówkę, jednak wytrzymałem tylko 5 dni i odpuściłem. Jak dojdę do 100kg, to dam znać, 10kg powinno zejść w miarę szybko, co będzie dalej nie wiem. Ostatnio zbyt często przyjmuję alko i to jest pierwszy element do wyeliminowania, no i powrót do ketozy, a to sobie wyznaczyłem na nowy rok. W wakacje mam tu jednej osobie do pokazania, że jojo nie mam z 132kg i tego się będę trzymał. Na zlot powinno być już dobrze, no ale zobaczymy, czy alko jest silniejsze, czy ja ????

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Hotpoint napisał:

@Grzes77 Ty się chłopie przestań głodzić , tylko rusz dupę ?

Inaczej to się tylko oszukujesz ???

Dieta i ruch i kg same lecą.

Ale ja się nie głoduję, na ketozie to nie występuje. Po wielu latach "katowania" swojego ciała wiem, co dla mnie jest optymalne. Poluzowałem sobie przez ostatnie 2 miesiące, więc teraz trza nadgonić stracony czas ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja już będę miał głoda do końca życia ???

Dojrzałem, nie koniecznie zmądrzałem, byle do przodu, bo jak nie wyjdzie to w gumofilcach będę łazić lub w butach na rzepy...

Sznurówek nie widzę tzn nie sięgam ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisne z Wami, forma na trzydziestkę do zrobienia (w listopadzie). Zaczynam od 90kg wagi, jakies 2900 kcal, z buta do pracy (10000 kroków dziennie mininum) 

Może Was zmotywuje i udowodnię co do ilości żarcia że żadna głodówka potrzebna nie jest. Może polegnę ?

 

 

 

Screenshot_20220102_193802_com.garmin.android.apps.connectmobile.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tobiasz napisał:

Może Was zmotywuje i udowodnię co do ilości żarcia że żadna głodówka potrzebna nie jest.

Weź to pokaż na jakiś talerzach. Nie trawię cyferek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ArekH napisał:

Weź to pokaż na jakiś talerzach. Nie trawię cyferek ?

Nie no fotek żarcia nie będę robić, napisze przykładowo na prostych produktach do zobrazowania :
5 jajek, 4 worki ryżu, 550g piersi z kury, 70g orzechów włoskich (jeden to +- 7g) i tu mamy 2900kcal 200B 80T 330WW (2g białka na kg masy, 0,9 T i reszta WW taki standard)


 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...