Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bylem biegać i nogą wpadlem w te dziurę, plaskaczsm gleba na chodnik i kolanami w ten krawężnik, na szczęście refleks jako tako i najwięcej ręce przyjęły, kolana bolą troche ale już lepiej

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Przeleciałem losowe nagłówki, no tak to by się po prostu ogarnąć w swoim czasie jest ok (ale do niektórych nie dociera nawet to - bo to za proste) . Jak cos tam ćwiczę i wypalam wiele więcej to sobie liczę, nie jest to orka z wagą i kalkulatorem jak niektórzy myślą

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@tobiasz czaje się od miesiąca na to, bo czuję jak mi ręką słabnie chora, co o tym sądzisz?

https://www.e-insportline.pl/33566/profesjonalny-rower-treningowy-powietrzny-insportline-airbike-pro?gclid=Cj0KCQiA9OiPBhCOARIsAI0y71DTND1rBUHyzL5Yk9eJ7NvwpJqmhQADrGpFlWBWhyzl7tdIY512hjAaAl7NEALw_wcB

Niestety mnie na to aktualnie nie stać, ale dla ręki muszę coś poświęcić i zacząć trenować. Bardzo fajne jest w tym to, że można ręce w dwóch układach trzymać, a ja nie mając rotacji w nadgarstku muszę jakoś wymusić ruch całej ręki, aby nie zastygła ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Grendziu napisał:

@tobiasz czaje się od miesiąca na to, bo czuję jak mi ręką słabnie chora, co o tym sądzisz?

https://www.e-insportline.pl/33566/profesjonalny-rower-treningowy-powietrzny-insportline-airbike-pro?gclid=Cj0KCQiA9OiPBhCOARIsAI0y71DTND1rBUHyzL5Yk9eJ7NvwpJqmhQADrGpFlWBWhyzl7tdIY512hjAaAl7NEALw_wcB

Niestety mnie na to aktualnie nie stać, ale dla ręki muszę coś poświęcić i zacząć trenować. Bardzo fajne jest w tym to, że można ręce w dwóch układach trzymać, a ja nie mając rotacji w nadgarstku muszę jakoś wymusić ruch całej ręki, aby nie zastygła ???

A ten dalej kombinuje i szuka ? za miliony.

Rusz dupę, idź pobiegać. Lekki trucht jeszcze nikogo nie zabił i nic nie kosztuje.

?

Dziś pierwszy trening w lutym 10.2 km.

Początek jak za karę. Dopiero po 6 km zaczęło jakoś iść.

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
13 minut temu, Hotpoint napisał:

Rusz dupę, idź pobiegać

Czytaj ze zrozumieniem, chodzi głównie o rękę ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...