Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=2027]tobiasz[/mention] miałeś nie biegać na razie
Cały czas się rozciągam i muszę sprawdzać. Do tego nowe papcie i jest poprawa.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie 10 dni byłem bez auta i wszędzie goniłem z kujawiaka. Jak ja się zapuściłem... I dlatego wiem jedno - ch... z dietą. Trzeba się ruszać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Grendziu napisał:

Ja już nic nie powiem, nie udało się od nowego roku, to pewnie od pierwszego dnia wiosny w poniedziałek się uda??? co nie Panie @Grzes77???

Nie wiem od kiedy Tobie się nie udaje, ja odezwę się wtedy, kiedy dopnę swego postanowienia, dlatego się tu już nie udzielam?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Przed chwilą, Grzes77 napisał:

Nie wiem od kiedy Tobie się nie udaje, ja odezwę się wtedy, kiedy dopnę swego postanowienia, dlatego się tu już nie udzielam?.

Od urodzenia ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku była przerwa z aktywnością przez kontuzję, micha trzymana. Wczoraj juz się udało trening zrobić. Czeka mnie teraz tygodniowa delegacja i jedzenie będzie mocno w kratkę 2 posiłki swoje, 2 hotelowe. Jak energia pozwoli będzie biegane wieczorami. Waga 82, czyli dyszka juz za mną. Jeszcze dyszka i będzie fajnie, gej fotka dla wglądu. 

IMG_20220326_070258.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Ileż razy mi powtarzano, że dieta po godzinie 17tej tzw głodówka do rana nie ma sensu, że to tylko jest niezdrowe dla organizmu, niszczy go etc. Instruktorzy, fachowcy od diet niemalże, zakazywali takiej diety. A ja zawsze tłumaczyłem, że tak tylko chudnę.

 

A teraz śmiać mi się chcę, jak fachowcy powtarzają, że dieta 16h na dobę jest super i jest skuteczna?????

Była od zawsze, ale przecież taka nie zdrowa kiedyś, a dzisiaj extra ???

Od zatrucia w sobotę jest mnie mniej o 5kg z 108na 103kg, kolejny meldunek, jak będzie mniej niż sto...

Bez silnej woli wszytko to ch...

Pierwsze alko planuje dopiero 20maja a kolejne na zlocie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...