Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Linek727 napisał:

Ja mam zadyszkę, jak ubieram skarpetki! ?

Ciesz się że zadyszkę tylko, mi żona zakłada.:grin-min: Na szczęście tylko na prawą nogę i nie przez bebech a przez rwę kulszową.:cry-min:

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Semi napisał:

Ciesz się że zadyszkę tylko, mi żona zakłada.:grin-min: Na szczęście tylko na prawą nogę i nie przez bebech a przez rwę kulszową.:cry-min:

Jaki daszek, taki ptaszek! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

101,5kg, cel do końca roku 90kg realny. Jem co chcę i to jest najlepsze, zdrowego odżywiania jakoś nie umiem wdrożyć. Jeszcze gdyby w te upały Leszek free tak nie wchodził, byłoby idealnie ???

Wydaje mi się, że każde 100gram mniej, to więcej życia we mnie i sił i to jest w tym wszystkim najważniejsze.

Jak widać, każdy organizm inaczej reaguje, moja dieta za byciem nastolatka wciąż się sprawdza i to jest to ???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zbić ok 3kg ale stwierdziłem, że waga będzie tylko jakimś tam wskaźnikiem tego co ze mną się dzieje. Postawiłem na pomiary obwodów i na razie jest ok. 3cm mniej w pasie (a na tym najbardziej mi zależy), klatka i bicek o 1cm więcej. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, tobiasz napisał:

laugh.png

Byś mnie posłuchał, ogarnął te głupią apke, wiedział czego ile jesz i życie było by łatwiejsze

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka


 

A co ja Baba, aby se liczyć kalorie???

Napisałem co funkcjonuje, dobrze się z tym czuję i to jest teraz najważniejsze. Trzymam się celu, dopóki się nie złamie jest pięknie. W ciągu 14dni wchodzę na kort tenisowy, jeśli noga wytrzyma (mam spore wątpliwości) wracam po 15latach do tego co uprawiałem intensywnie mnie 15lat??? jak nie to pod koniec roku robię operację ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...