Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Syn mi w końcu oddał hantelki! Poważnie. Poszedł na siłkę. Od jutra rzeźbię. Nie byle jakich efektów spodziewam się: zakwasy, wylew, zawał... To chyba zacznę od wyniesienia puszek 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
38 minut temu, Linek727 napisał:

Syn mi w końcu oddał hantelki! Poważnie. Poszedł na siłkę. Od jutra rzeźbię. Nie byle jakich efektów spodziewam się: zakwasy, wylew, zawał... To chyba zacznę od wyniesienia puszek 

Dasz radę, ja jak dzisiaj się nie złamie to jestem w cugu dietowym 5 tydzień. Tylko treningów brak, zatrybił tenis, to co kocham, "bieganie za piłeczką" cały dzień siedzę i szukam rakiety dla siebie. Nawet z ryb zjechałem o 11tej aby pojechać grać, niestety korty wszystkie były zajęte... Jutro oficjalnie ważenie, jak co poniedziałek ??? walka trwa 8/16!!!

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pykło 76kg, stopuje już i wchodzę na 0 kcal, później na lekki plus. Mam ochotę na mocniejsze treningi biegowe a na deficycie jednak ciężko o to. Postaram się trochę mięsa dobudować tak do 82/3kg i wrócę na deficyt. Chyba że mnie poniesie jak zwykle i zapuszczę się jak wieprz ? 

Czyli finalnie 16kg smalcu spadło od grudnia. Jak na tak luźne jedzonko bardzo fajnie to poszło. 

Kolejną redukcje jak zacznę od lepszego poziomu bf to może uda się dociąć ten dół brzucha jak mi się marzy. 

Jak komuś pomóc to śmiało pisać do mnie, to co ogarnąłem to każdy do takiego etapu dojdzie. Jedyne wymagania to kontrola ile i czego się je. Tylko i aż tyle. 

IMG_20220629_151831.jpg

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, tobiasz napisał:

Pykło 76kg, stopuje już i wchodzę na 0 kcal, później na lekki plus. Mam ochotę na mocniejsze treningi biegowe a na deficycie jednak ciężko o to. Postaram się trochę mięsa dobudować tak do 82/3kg i wrócę na deficyt. Chyba że mnie poniesie jak zwykle i zapuszczę się jak wieprz ? 

Czyli finalnie 16kg smalcu spadło od grudnia. Jak na tak luźne jedzonko bardzo fajnie to poszło. 

Kolejną redukcje jak zacznę od lepszego poziomu bf to może uda się dociąć ten dół brzucha jak mi się marzy. 

Jak komuś pomóc to śmiało pisać do mnie, to co ogarnąłem to każdy do takiego etapu dojdzie. Jedyne wymagania to kontrola ile i czego się je. Tylko i aż tyle. 

IMG_20220629_151831.jpg

A ryby łapiesz kiedyś?

Ja dzisiaj zapłaciłem 940zł za serwis silnika w Yamaha aby mi gwarancja nie przepadła - ryby blee, tylko ??????

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ryby łapiesz kiedyś?
Ja dzisiaj zapłaciłem 940zł za serwis silnika w Yamaha aby mi gwarancja nie przepadła - ryby blee, tylko
Razporaz wyskoczę łapać kleniki na żywca. A tak to brak weny w te upały i czasowo kiepsko. Żona po operacji to cały lipiec z synem

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dareczku zawsze trzeba jeść by chudnąć. A w tenisa tez bym pograł, mam nawet na osiedlu free kort, ale na tartanie i niestety krótki (1.5m za ostatnią linią, polem czy jak to się mówi) jest już płot

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, mav3rick napisał:

Wszystko super ekstra, ale jak można zegarek na prawej ręce nosić, przecież to profanacja emoji16.png

Bo lewa mam chorą, połamaną,bez rotacji i ma więcej metalu niż kości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...