Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Grendziu napisał:

A ja jutro na kort wchodzę z byłym zawodowcem, sparingpartnerem męża Radwańskiej, coś czuję, że piłek nie będę widział ???

Ja też znałem kiedyś kumpla, który miał kuzyna, co wyjechał do Stanów i tam poznał taką babeczkę, której ciotka była w bliskich relacjach z taką panią, co robiła w ubezpieczeniach. I ta kobitka miała podobno klienta, ??który ubezpieczył swoją wygraną na kuzyna, bo ten kuzyn się założył z jednym gościem, że wygra z nim na pół mili. No i podobno ten wyścig oglądał techniczny z Metallici, co odpowiada za kable, więc to trochę tak, jakbym grał w Metallice.

Nie, żebym się chwalił :) ?

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
32 minuty temu, Linek727 napisał:

Ja też znałem kiedyś kumpla, który miał kuzyna, co wyjechał do Stanów i tam poznał taką babeczkę, której ciotka była w bliskich relacjach z taką panią, co robiła w ubezpieczeniach. I ta kobitka miała podobno klienta, ??który ubezpieczył swoją wygraną na kuzyna, bo ten kuzyn się założył z jednym gościem, że wygra z nim na pół mili. No i podobno ten wyścig oglądał techniczny z Metallici, co odpowiada za kable, więc to trochę tak, jakbym grał w Metallice.

Nie, żebym się chwalił :) ?

Dawid Celt, trener Radwańskiej i mąż... Ten koleś grał bardzo często z Michałem przez xyz lat, od tyle w temacie.

Raz w życiu grałem z zawodowcem z pierwszej setki ATP na turnieju towarzyskim organizowanym przez J & S Energy, to oni sprowadzili swego czasu Venus do Polski https://sport.interia.pl/tenis/news-venus-williams-zagra-w-warszawie,nId,462590

Ze stresu w tamtym meczu prawie  zrobiłem ??? na korcie i faktycznie nic nie ugrałem ??? ale przynajmniej miałem zaszczyt zagrać z kimś z topu tenisowego??? nie każdy amator tego doświadczył ???

A na Metallice byłem 3 razy w Polsce, to tak jakbym tworzył chórki dla Nich ???

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorkiem mialo to wleciec ale Gerdziu mi konto zablokował ?

Bieg mnie załatwił 2x 4km tempem 4.45/4.50 nic zawrotnego a wpierdol niezły. Dałem radę. 

Kolacja tosty proteinowe i leczo ❤️

Screenshot_20220719_213530_com.garmin.android.apps.connectmobile.jpg

Screenshot_20220720_073221_com.strava.jpg

IMG_20220719_221323.jpg

Screenshot_20220720_073710_com.fitatu.tracker.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Chce mi się klnąc na maksa, generalnie dawno nie byłam tak wq... I załamany???

Je... Noga gdzie miała nawalić to nawaliła, musi być operacja, cieszyłem się jak małe dziecko, że mogę znowu trochę biegać za piłką...

Wszystko w uj. Ja prd???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 godzin temu, tobiasz napisał:

Co się stanęło?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Torebka stawowa, była walnięta w 95% i nie kazali mi uprawiać sportu bez operacji, mieli rację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 22.07.2022 o 20:21, mav3rick napisał:

Na głupotę jedna nie ma lekarstwa... Ty kurde sam siebie pchasz w problemy...

Nigdy nie osiągniesz sukcesu jeśli sam w siebie nie wierzysz, w każdej dziedzinie życia.

W sobotę było alko, wczoraj na kaca pizza o 21, a od dzisiaj walka, choćby na noszach mieli mnie znosić.

Nigdy się nie poddawaj ???

IMG_20220725_141801.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...