Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To moje ostatnie tygodnie, jedzenia 2.8-3k, silownia 2x tyg, 1 luźny bieg i 2x interwały, szykuje się pod bieg 5km 11.11 moze sie uda czas fajny wykręcić. Nogi jak rolluje i rozciągam na bieżąco to problemów brak.
75.9kg na wadze fe10988dec4d17c2651b41a800604fbb.jpg299f58b03ade96013ee65887896c944d.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

4dzien diety i pierwszy turniej po 15latach??? na cztery mecze jeden wygrany, no nie da się z dnia na dzień nic zmieniać bez systematyczności lub pójścia ze skrajności w skrajność... 27tys kroków, w tym 100 razy wolałem o tlen aby mnie  podłączyć po 6godzinach walki z małymi przerwami ????

received_663655118795166.jpeg

received_1106819550016407.jpeg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, tobiasz napisał:

99999 dzień czekania aż Gerdziu zapyta kolegi jak jeść by sadło spadało jedząc co się lubi...

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Jak teraz nie wyjdzie to nastęnym razem może zapytam :P. Choć ja już wiem co chcę robić, tylko nie wiem czy moja głowa to wytrzyma, na razie jest git, wszystko zgodnie z planem. Te Twoje diety wysokokalryczne już przerabiałem z Panią od dietetyki, to nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tobiasz napisał:

Twoja strata. Ale jak wiesz co robić, a glowa nie ma wytrzymać to to ani przyjemne ani skuteczne emoji28.png

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Ty, "Wschód słonca" , " Zachód księżyca" Na ryby w koncu jedź. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, "Wschód słonca" , " Zachód księżyca" Na ryby w koncu jedź. 
Bylem ubiegły week, otworzyć i zamknąć sezon spin, na bezrybnej wodzie, mam zaliczone . Ten sezon do najlepszych pod względem wyjazdów nie należał - były ważniejsze tematy w domu, pstrągi posypały i poczekam za nimi do wiosny. W tym czasie się przygotuję na półmaraton i 1/8 iromana chyba ze power pozwoli to 1/4.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Po 9 dniach detoksu (więcej nie dałem rady) diety warzywno owocowej , przechodzę od razu na ulubioną 8/16h.

Dziś miało być tylko 30minut, było 65minut???

IMG_20221117_192541.jpg

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...