Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, tobiasz napisał(a):


Ja tu myślałem ze po 3:30 walisz emoji3.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bez jaj ? nie po to pisałem o ciemnej części ciała, w końcu zacząłem dopiero 8 grudnia ???

Ogólnie garniak mi wczoraj nasmarował, że przeginam pałę z mocnymi treningami, a nie robię spokojnych aerobów. Miałem w środę jakiś dziwny trening 20 minut, to oczywiście stwierdziłem, że tak nie może być i dokręciłem jeszcze 25 co wyszło mi wczoraj. Od dziś robię tylko tyle ile mi pokazuje plan i nic więcej.

Plan: 10 km/ 60 minut ?

Edytowane przez Bobik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bobek napisał(a):

W tenisie i wędkarstwie osiągnąłem apogeum, czy to już czas aby przygotować się na walkę w klatce?

 

Screenshot_20230115-155617.png

@Bobek ty tu głupot nie wstawiaj tylko dawaj info jak kapusta i ile ważysz, bo coś ostatnio cicho.

U mnie 1.6 kg mniej w miesiąc ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, Bobik napisał(a):

@Bobek ty tu głupot nie wstawiaj tylko dawaj info jak kapusta i ile ważysz, bo coś ostatnio cicho.

U mnie 1.6 kg mniej w miesiąc ? 

Popiłem w końcu ciut więcej, od jutra treningi ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj nie po to pisałem o ciemnej części ciała, w końcu zacząłem dopiero 8 grudnia
Ogólnie garniak mi wczoraj nasmarował, że przeginam pałę z mocnymi treningami, a nie robię spokojnych aerobów. Miałem w środę jakiś dziwny trening 20 minut, to oczywiście stwierdziłem, że tak nie może być i dokręciłem jeszcze 25 co wyszło mi wczoraj. Od dziś robię tylko tyle ile mi pokazuje plan i nic więcej.
Plan: 10 km/ 60 minut

Miałem pobiegać, kilometr i pośladek nagle spięty jak baranie jajca. Po kolanach do wyra. Dobrze się zapowiada ten półmaraton


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, tobiasz napisał(a):


Miałem pobiegać, kilometr i pośladek nagle spięty jak baranie jajca. Po kolanach do wyra. Dobrze się zapowiada ten półmaraton emoji23.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Widzisz wyszły podśmiechujki  ze "starszych" ?

Karma wraca???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
31 minut temu, tobiasz napisał(a):


Miałem pobiegać, kilometr i pośladek nagle spięty jak baranie jajca. Po kolanach do wyra. Dobrze się zapowiada ten półmaraton emoji23.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kapustę se załóż Synek???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...