Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie miałem się odezwać do Ciebie ;)

Jestem gotów spróbować odmienić swoje nawyki i na początek nauczyć się jeść zdrowo.

Od razu zaznaczam, że nie będę jęczał jak portowa (jest tu taki jegomość) tylko wykonywał polecenia.

Tylko spin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miałem się odezwać do Ciebie wink.png

Jestem gotów spróbować odmienić swoje nawyki i na początek nauczyć się jeść zdrowo.

Od razu zaznaczam, że nie będę jęczał jak portowa (jest tu taki jegomość) tylko wykonywał polecenia.

Tylko spin.



To znajdź mnie na fejsie i napisz na mess. Tobiasz Perz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tobiasz napisał(a):

Coś tu cicho, koniec postanowień?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Chyba twoich ?

Edit: waga dziś -2.7 kg

 

Screenshot_2023-01-25-20-33-26-163-edit_com.garmin.android.apps.connectmobile.jpg

Edytowane przez Fantomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba twoich
Edit: waga dziś -2.7 kg
 
Screenshot_2023-01-25-20-33-26-163-edit_com.garmin.android_apps.connectmobile.jpg.6471b2aea35127e0df6a89d70947b2a5.jpg

Ja nadal w treningu, cel to cel
77,5 -> 75,5
Lecę tak jak wyżej pisałem do 70 na ten półmaraton, bieganie narazie lekko zwiększam co tydzień kilometry, wczoraj taki trening sugerowany z garmina wpadł.f84e4c20fbcdca71d1a649bee702fc62.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, tobiasz napisał(a):

Ja nadal w treningu

Też robię swoje, choć nie planuję 70 kg ?

Jadę na 80 kg, więc jeszcze 6,7 mam na górce ?

Walę planem z garniaka jaki mi podsyła - 3x w tygodniu (pn, śr, pt), do tego wrzuciłem ostatnio w czwartek wolne 5 km (jedyna możliwość, żeby pierwsza mnie powyzywała od psycholi i terrorystów na treningu ??? i że to już kolejny "ostatni raz" ze mną biegnie ? ), żeby porobić spokojne aeroby i chyba taki plan już mi zostanie.

?

A jak tam nasz Kapustamen? i reszta Grubasów :grin-min:

?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...