Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Grendziu napisał(a):

Jeszcze 35dni na zielsku a potem wpierdziele stado bizonów i słoni z kopytami 🍻🍻🍻

Cudak. Nie Umiesz żyć normalnie?

Tacy już jesteśmy. Nic tego nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dramat k............... może tak o rybach by choć pogadali, bo raczej nie spodziewam się, że oprócz @Splot ktoś pojedzie łowić. a może nowe wątki? np: nożyczki na ryby,bo o nożach już ponap...............ne. może rajstopy dla żony wędkarza, czy na jaką długość wędkarz ma przycinać paznokcie u stóp. chyba już czas ........

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, Splot napisał(a):

@Grendziu  nie jesz mięsa i nabiału?

 

Nie, muszę się oczyścić,

@ArekHnie cudak, tylko jedyna dieta która kiedykoliwek pompgła mi i wielu ludziom jeszcze bardziej chorym niż ja, a przerobiłęm wydaje mi się większość. Masz do wyboru, zamknąć się w szpitalu i brać chemię w postaci leków, a oczyść się i żyć zdrowo, co wybierasz? Bo ja w szpitalach za dużo już przeżyłem, łącznie z OIOM-em jak nie mogłi mnie wybudzić. 

@christhof70 jak pójde na ryby, będzie o rybach, nic nie kupuję, nie łowię, aby forum nie zdechło, udziełam się w innych tematach.

łobiod.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Splot napisał(a):

Ostatnie miesiące 2023 i posiłki nad wodą to chleb razowy i kefir. Polecam. 

bleee, ale widzę na fejsie jak trenujesz💪, kocham mięso, kocham schabowe, ale świnka to zło niestety, więc na razie stop :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, christhof70 napisał(a):

czy na jaką długość wędkarz ma przycinać paznokcie u stóp.

Jakiś kryzys wieku średniego? Rzeki wylane. jezior nie trawie. Spod lodu nie łowię. Mam ci wymyślać historie z nad wody?

A poza tym u mnie -13

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, ArekH napisał(a):

Jakiś kryzys wieku średniego? Rzeki wylane. jezior nie trawie. Spod lodu nie łowię. Mam ci wymyślać historie z nad wody?

A poza tym u mnie -13

Mogę Ci wysłać trzy książki o zdrowym odżywianiu, nie takich jak my Pani Dąbrowska stawiała na nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Grendziu napisał(a):

Mogę Ci wysłać trzy książki o zdrowym odżywianiu, nie takich jak my Pani Dąbrowska stawiała na nogi.

Dziękuję Darku za dobre chęci. Nie zamierzam się dołować. Z całym szacunkiem, ale i to za miesiąc dwa Tobie przejdzie. 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, ArekH napisał(a):

Dziękuję Darku za dobre chęci. Nie zamierzam się dołować. Z całym szacunkiem, ale i to za miesiąc dwa Tobie przejdzie. 😉 

Chciałbym wytrzymać w postanowieniu min 42 dni, jest ciężko, ale na razie sobie tłumaczę, albo walczysz, ablo szpital i po 7/8 dniach już widać efekty in plus, bez treningu, bo go uprawiać aktualnie jeszcze nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ArekH napisał(a):

Jakiś kryzys wieku średniego? Rzeki wylane. jezior nie trawie. Spod lodu nie łowię. Mam ci wymyślać historie z nad wody?

A poza tym u mnie -13

kryzys widzę, ale u innych. ja pisałem o całym poprzednim roku. piszcie sobie o czym chcecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...