Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.01.2024 o 20:58, Grendziu napisał(a):

bleee, ale widzę na fejsie jak trenujesz💪, kocham mięso, kocham schabowe, ale świnka to zło niestety, więc na razie stop :(

Darku ja mam ułożone w głowie jedno, czy to co zjadłem wystarczy aby organizm mógł trenować i budować odpowiedną dla mnie sylwetkę. Jak oczy by jadły to i tak mówię pas bo zjadłem wystarczająco. Trzeba umieć panować nad organizmem. A wszelkie musisz zjeść tyle aby się najeść to brednie. Bo co to znaczy? Mamy ciągle rozpychać żołądek? Bez sensu.

  • Like 1
  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale spoko, też mam dość blisko w rodzinie takich kombinatorów co robią wszystko byle tylko pójść na skróty i kończy się to gorzej jak na początku, nie wytłumaczysz. Liczą na magię z tabletek albo jedzenia kapusty i popijania deszczówką


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
19 minut temu, tobiasz napisał(a):

Ale spoko, też mam dość blisko w rodzinie takich kombinatorów co robią wszystko byle tylko pójść na skróty i kończy się to gorzej jak na początku, nie wytłumaczysz. Liczą na magię z tabletek albo jedzenia kapusty i popijania deszczówką


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Uleczyła więcej ludzi procentowo swoją dietą niż chemia w szpitalach serwowana. przez "specjalistów", dlatego też ostro hejtowana.

Jedni liczą codziennie kalorie ograniczając się, inni katują chwilę i cieszą życiem, mogąc sobie pozwolić na coś co lubią ponad normę.

Walka trwa, 11dzien, aktualnie organizm prawie w całości oczyszczony z toksyn. Pierwszy raz w życiu nie ważyłem się przed, nie ważę codziennie i mam w d... Ile aktualnie ważę, najważniejsze że bóle przeszły różnego rodzaju dzięki Pan Dr Ewie Dąbrowskiej, przed którą chylę swojego łysego czoła w pokłonach za pomoc🌱🌱🌱

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Grendziu napisał(a):

Efekt uboczny odchodznia, będąc na marchewce...

zamówiłem dziczyzne na kiełbase, a przed chwilą coś do burgerów specjalnie 🫣😂😂😂🫣
https://www.expondo.pl/royal-catering-plyta-grillowa-55-cm-gladka-3000-w-10010250

Początek końca ❤️

💩💩💩

  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Ardiansson napisał(a):

Początek końca ❤️

💩💩💩

A ja zgłodniałem. Golonkę bym zjadł. Taką z chrupiącą skórką i musztardo-chrzanem. I frytkami. Biała kapustka też nie zaszkodzi. I piwko do tego! Z 7 stopnia, jak polecał Pan Karel Pavek z pewnego filmu. 😘

Edytowane przez Bebzon
  • Heart 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bebzon napisał(a):

A ja zgłodniałem. Golonkę bym zjadł. Taką z chrupiącą skórką i musztardo-chrzanem. I frytkami. Biała kapustka też nie zaszkodzi. I piwko do tego! Z 7 stopnia, jak polecał Pan Karel Pavek z pewnego filmu. 😘

Też bym zjadł, ale dziś jest 4 dzień mojego odtrucia organizmu, czyli głodówki. Tym razem nie czekam do weekendu majowego. Jeszcze 10 dni i zacznę coś tam jeść, a za 3-4 tygodnie walnę sobie taką golonkę, tylko bez frytek 😁🍻🍺

Edycja: golonka na keto wskazana, a ja teraz ponownie w keto wchodzę, więc i golonkę będę jadł raz w miesiącu.

Edytowane przez Grzes77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
29 minut temu, Grzes77 napisał(a):

Też bym zjadł, ale dziś jest 4 dzień mojego odtrucia organizmu, czyli głodówki. Tym razem nie czekam do weekendu majowego. Jeszcze 10 dni i zacznę coś tam jeść, a za 3-4 tygodnie walnę sobie taką golonkę, tylko bez frytek 😁🍻🍺

Edycja: golonka na keto wskazana, a ja teraz ponownie w keto wchodzę, więc i golonkę będę jadł raz w miesiącu.

Uważaj z Jego, bo jeden mi po tym zmarł w naszych rocznikach.

Ale brawo, że walczysz 💪💪💪

2 godziny temu, Ardiansson napisał(a):

Początek końca ❤️

💩💩💩

Quffffa już wiem co czują alkoholicy i narkomanii, masakra te warzywa 🙄🙄🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...