Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale w czym jest zły zastępca cukru?

Może inaczej. W czym jest równie zły lub gorszy? Zapewniam Cię, że poranna miska płatków z mlekiem jest bardziej niezdrowa od szklanki Pepsi Zero. Nie oznacza to, że można to pić litrami. 

No, ale zapomniałem, że Ty Jurku znasz się na wszystkim, na biochemii również :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dominik A skąd wiesz, że nie ?

Akurat kwestia wpływu na zdrowie tego co jemy, jest mi bliska od lat i siedzę w tym głęboko. Ale,  żyjemy w wolnym kraju z dostępem do morza. Każdy ma prawo konsumować to, co chce.

Poza tym nie spinaj się tak ! Adrenalina

też może szkodzić ! Luzik, luzik ! Zachęcam. B|

Zdrowia życzę.! :D

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Twoja wiedza internetowa jest nieprzebrana. Szkoda, że tylko internetowa.

Ja się nie spinam, bo niby czym? Twoją niewiedzą i internetową napinką?

Ekspert wędkarski, co to połowiłby lepiej od wyczynowców, a na ryby jeździ palcem po mapie.

Edytowane przez Dominik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Dominik Cieszę się, że jako stary i schorowany człowiek mogłem przyczynić się do podniesienia Twojego ego. Na coś się jeszcze widać  mogę przydać !

Dominiku pamiętaj, że nie zawsze jest się pięknym, sprawnym i młodym !

Co nie znaczy, że nie może tak być.

Kończąc , życzę Ci tego z całego serca aby w Twoim wypadku tak było !  :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jurek napisał:

 

@Dominik Cieszę się, że jako stary i schorowany człowiek mogłem przyczynić się do podniesienia Twojego ego. Na coś się jeszcze widać  mogę przydać !

Czekałem na to będąc pewnym, że bedziesz pisał o wieku i chorobie grając na nutę współczucia.

Ekspertem w kwestii psychologii też jesteś :) Niestety słabym, skoro myślisz, że sprawia mi jakąkolwiek satysfakcję rozmowa z Tobą w ramach podnoszenia niby to mojego watlego ego. Nie lubię Twojego humoru i go unikam. Niestety jako ekspert od wszystkiego wypowiadasz się wszędzie, wiec jest to dość trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Dominik napisał:

Czekałem na to będąc pewnym, że bedziesz pisał o wieku i chorobie grając na nutę współczucia.

Ekspertem w kwestii psychologii też jesteś :) Niestety słabym, skoro myślisz, że sprawia mi jakąkolwiek satysfakcję rozmowa z Tobą w ramach podnoszenia niby to mojego watlego ego. Nie lubię Twojego humoru i go unikam. Niestety jako ekspert od wszystkiego wypowiadasz się wszędzie, wiec jest to dość trudne.

Poruszając kwestię mego zdrowia chciałem odpowiedzieć na Twoje szyderstwa dot. mojego jeżdżenia na ryby palcem po mapie. 

Nie jestem żadnym ekspertem i nigdy za takiego się nie uważałem. No, może kilkanaście lat temu.

Nigdzie na tych łamach nie podkreślałem, że takowym jestem. Wręcz przeciwnie.

Przykro mi, że mnie nie lubisz. Ale jedno

osiągnąłeś. Na pewno znacznie ograniczę tutaj swoją  aktywność, skoro wzbudzam tym takie negatywne emocje. 

Powodzenia !

Ps.

I jeszcze jedno. Panuje powszechna opinia, że stosunek do zniedołężniałych przez choroby członków danej społeczności świadczy o kulturze cywilizacyjnej.

 

 

 

 

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Jurek napisał:

Panuje powszechna opinia, że stosunek do zniedołężniałych przez choroby członków danej społeczności świadczy o kulturze cywilizacyjnej.

Jurku drogi, w internecie wszyscy równi. 

Najpierw piszesz, że jesteś w czymś lepszy od kogoś, że umiesz coś zrobić lepiej, a jak ktoś pokazuje, że to jednak ściema to zaczynasz grać na współczuciu. Oczekujesz empatii, zrozumienia. Ja to rozumiem i wbrew pozorom jestem empatyczny. Nie lubię jednak ściemy i błazenady. Stąd moja reakcja. Zdecyduj się więc proszę, czy chcesz być fajnym, miłym, serdecznym Jurkiem, czy internetowym trollem, który wszędzie się musi pojawić i pokazywać, że jest w czymś lepszy, albo robić sobie durne podśmiechujki. Ja wolę to pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Dominik napisał:

Jurku drogi, w internecie wszyscy równi. 

Najpierw piszesz, że jesteś w czymś lepszy od kogoś, że umiesz coś zrobić lepiej, a jak ktoś pokazuje, że to jednak ściema to zaczynasz grać na współczuciu. Oczekujesz empatii, zrozumienia. Ja to rozumiem i wbrew pozorom jestem empatyczny. Nie lubię jednak ściemy i błazenady. Stąd moja reakcja. Zdecyduj się więc proszę, czy chcesz być fajnym, miłym, serdecznym Jurkiem, czy internetowym trollem, który wszędzie się musi pojawić i pokazywać, że jest w czymś lepszy, albo robić sobie durne podśmiechujki. Ja wolę to pierwsze.

Co się tyczy tych nieszczęsnych 120g,

to przecież nie twierdziłem, że ja wygram z jakimkolwiek zawodnikiem.

Nadal natomiast podtrzymuję, że jestem w stanie osiągnąć taki wynik w trakcie kilkugodzinnej sesji zawodów na badziewiasty sprzęt. Jest to bardzo prawdopodobne, choć przecież pewności nie ma. Nie wiem dlaczego, wywołałem tym aż tak skrajne emocje :Angry-min:.

Kiedyś arystokracie po prostu nie wypadało pojedynkować się z ludzmi nie ze swej sfery, niżej urodzonymi. Zabraniał tego kodeks honorowy. Co za tym idzie,  pospólstwo nie było w stanie obrazić kogoś z wyższych sfer.

Nie rozumiem więc po prostu zaciekłości Twego ataku.

Ale, widocznie żyjemy w innych czasach.

Ok. Ja też wolę to pierwsze.

 

 

 

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jurek napisał:

Nadal natomiast podtrzymuję, że jestem w stanie osiągnąć taki wynik w trakcie kilkugodzinnej sesji zawodów na badziewiasty sprzęt. Jest to bardzo prawdopodobne, choć przecież pewności nie ma. Nie wiem dlaczego, wywołałem tym aż tak skrajne emocje :Angry-min:.

Bo piszesz bzdury. Pomyśl proszę. Jeśli doświadczony, usprzętowiony, sprawny wędkarz wyczynowy schodzi na pusto, to nie dlatego, że nie potrafi łowić, a dlatego, że warunki na łowisku są takie, a nie inne. Jak niby chcesz połowić więcej, skoro tej ryby nie ma lub nie bierze? No jak? Jeszcze gdybyś chciał nam sprzedać jakiś swój tajemny patent, a Ty piszesz o bambusie i kukurydzy z Biedronki. Ty nie piszesz, że batem można wygrać z tyczką, bo to truizm. Ty piszesz, że bambusem i bułką.

To forum jest specyficzne, bo ludzie tu się udzielający są nad wyraz serdeczni i tolerancyjni. Sam się o tym przekonałem wiele razy. Nie oznacza to, że można pisać kacopoły i każdy w to uwierzy.

Edytowane przez Dominik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...