Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie robiłem jak Dominik napisał kilka lat temu gdy zbiłem prawie 50 kg, węglowodany do minimum i zero pieczywa. Teraz nie mam możliwości, bo siedzę skoszarowany i mam michę o stałych porach, ale od września wrócę do zabijania wagi, no a będzie co, bo już wróciłem do punktu startu z początku tego roku.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kasz3, brązowy ryż kazała mi kiedyś jeść dietetyczka. Lepsze od ziemniaków i chleba. Weglowodany są blee, ale już raz  byłem na diecie Monitganka i nie zawsze się  dobrze czułem po tym. Wiem dobrze wiem, że mam złe nawyki żywieniowe, słabą dietę, mało systematyczności i bardzo słabą wolę, szczególnie co do pepsi piwa etc.

Dziś przegiąłem. 2h w 32stopniach w tenisa, po godzinie przerwy halówka i piłeczka. Niestety w tenisa dostałem wciery. Jutro nie wstanę. Pocieszam się tym, że w piołkę wygraliśmy 29:17?

Na trzech jogurtach i 3 plasterkach szynki być dziś.

Jutro przeczytam artykuł, dziękuje.

Jak mi nic nie pierdalnie to idę w sport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Kasz3, brązowy ryż kazała mi kiedyś jeść dietetyczka

głupie babsko :)

A na tej diecie Montezumy, to tylko przytyć można. Ty za bardzo kombinujesz. Po prostu idź do Biedronki, obkup sie w kabanosy i tyle :)

Na obiad sporo mięsa i np. kapusta kiszona. pepsi pij zero. Nie kombinuj, po prostu nie obżeraj się śmieciami, a jak Cię złapie gastrofaza, to idź na spacer, lub zjedz kabanosa.

na początek zalecana jest lekka głodówka, by troszkę zacieśnić żołądek, bo kabanosy drogie :)

Powodzenia. Mi się udało zgubić 15, Grzesiowi 50, to i Ty dasz radę. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jak co poniedziałek [mention=722]Grzes77[/mention] zaczynamy?
A można się dołączyć? Po weekendzie z Wami trzeba zrobić coś dla brzucha.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 minut temu, Splot napisał:

A można się dołączyć? Po weekendzie z Wami trzeba zrobić coś dla brzucha.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Ale Ty to z czego niby :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Grendziu napisał:

Jak co poniedziałek @Grzes77 zaczynamy? :P

Tak, od poniedziałku zacznę, ale 6 sierpnia, bo wtedy będę już po tym śmiesznym szkoleniu w Pile, no i po zlocie. Przed tym terminem nie będę miał możliwości, po prostu się nie da schudnąć, "modlę" się tylko, by nie dobić do 130kg, a już mi dużo nie brakuje i przez 6 tygodni raczej to osiągnę. Od 6 sierpnia znów Was zaatakuję fotkami z wagą :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...