Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
11 minut temu, Splot napisał:

Możemy na zlocie trochę spalić.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

W ognisku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchodzi się od zbijania wagi na zlotach, w tym czasie będziemy nabijać na maxa, @Grendziu możesz się przejmować jak przekroczysz 110kg, teraz to "szkoda Twoich łez", takie 5kg szybko zrzucisz :champagne-2010:.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 minut temu, Grzes77 napisał:

Odchodzi się od zbijania wagi na zlotach, w tym czasie będziemy nabijać na maxa, @Grendziu możesz się przejmować jak przekroczysz 110kg, teraz to "szkoda Twoich łez", takie 5kg szybko zrzucisz :champagne-2010:.

 

Wczoraj zacząłem, dziś rano 102,4 kg :P Zlot w niczym nie przeszkadza :) Pewnie się złamię, ale co tam, potem pass :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchodzi się od zbijania wagi na zlotach, w tym czasie będziemy nabijać na maxa, [mention=2]Grendziu[/mention] możesz się przejmować jak przekroczysz 110kg, teraz to "szkoda Twoich łez", takie 5kg szybko zrzucisz :champagne-2010:.
 
Grendziu nie słuchaj. Grześ chcę żebyś się męczył przy zakładaniu robaków i wtedy będzie Cię odgrywał.
Rano o 6:00 zaprawa, później lekkie śniadanie, bieg do Obrnik. Siłka, basen i obiad.
Wracamy piechotą i mamy czas wolny.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 minut temu, Splot napisał:

Grendziu nie słuchaj. Grześ chcę żebyś się męczył przy zakładaniu robaków i wtedy będzie Cię odgrywał.
Rano o 6:00 zaprawa, później lekkie śniadanie, bieg do Obrnik. Siłka, basen i obiad.
Wracamy piechotą i mamy czas wolny.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Ale ja mogę na hulajnodze elektrycznej? :39icon:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

@Grzes77 dajesz, bo nie mam z kim :P

Wczorajsze ważenie 103,9kg i start z dietą - trening - w 10h zbudowałem magazyn w regały i go poukładałem. Dziś 102,7kg. Dziś zastanawiam się czy iść w soczki, wodę kokosową.
Przeczytałem taki oto artykuł, wiem, że jest to artykuł sponsorowany, ale już diet tyle przeszedłem, że kolejna nie zaszkodzi raczej.
https://turystyka.wp.pl/polacy-gloduja-na-filipinach-nietypowa-alternatywa-dla-all-inclusive-6270813902973057a

Może pójdę w soczki od naszego sponsora, który się pojawił na Feeder CUP :P zamiast PEPSI :)
https://healthypeople.pl/pl/c/Woda-kokosowa/14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=722]Grzes77[/mention] dajesz, bo nie mam z kim

Wczorajsze ważenie 103,9kg i start z dietą - trening - w 10h zbudowałem magazyn w regały i go poukładałem. Dziś 102,7kg. Dziś zastanawiam się czy iść w soczki, wodę kokosową.
Przeczytałem taki oto artykuł, wiem, że jest to artykuł sponsorowany, ale już diet tyle przeszedłem, że kolejna nie zaszkodzi raczej.
https://turystyka.wp.pl/polacy-gloduja-na-filipinach-nietypowa-alternatywa-dla-all-inclusive-6270813902973057a

Może pójdę w soczki od naszego sponsora, który się pojawił na Feeder CUP  zamiast PEPSI
https://healthypeople.pl/pl/c/Woda-kokosowa/14
Grendziu pij wodę z cytryną. Mało węgli. Trening i będzie ok.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, Splot napisał:

Grendziu pij wodę z cytryną. Mało węgli. Trening i będzie ok.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

A co, obawiasz się, że we wrześniu będę lepszejszy od Ciebie :P
Tylko którego roku :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...