Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Grendziu nie "pitol" mi tu, tylko dawaj dokumentację fotograficzną, w poniedziałek rano, to rano. Ja wstałem o 5 i zdjęcie zrobiłem, Ty też mogłeś :champagne-2010:

Dwa tygodnie i 2,5 kg, co raz ciężej, ale nie jest źle (łącznie 10,9kg) :P:champagne-2010:

20180917_052625.jpg

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
19 minut temu, Grzes77 napisał:

@Grendziu nie "pitol" mi tu, tylko dawaj dokumentację fotograficzną, w poniedziałek rano, to rano. Ja wstałem o 5 i zdjęcie zrobiłem, Ty też mogłeś :champagne-2010:

Dwa tygodnie i 2,5 kg, co raz ciężej, ale nie jest źle (łącznie 10,9kg) :P:champagne-2010:

20180917_052625.jpg

Tej był wniosek na co wtorek i była zgoda, będzie co wtorek co dwa tygodnie mojej strony. Ja na wadze nie byłem od środy :P
@grze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie Panowie, że ja zgodnie z regulaminem pochwalę się jutro (nie, żebym się bał :) )

4 godziny temu, Grzes77 napisał:

poniedziałek rano, to rano

Na wniosek Grendzia przełożyliśmy na wtorki, więc masz jeszcze pole do popisu :) 

Edytowane przez Dominik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Dominik napisał:

Pozwólcie Panowie, że ja zgodnie z regulaminem pochwalę się jutro (nie, żebym się bał :) )

Na wniosek Grendzia przełożyliśmy na wtorki, więc masz jeszcze pole do popisu :) 

Ok, sorrki koledzy widocznie mi to umkło, to ja mam dzień zapasu :beer1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.09.2018 o 07:54, Grendziu napisał:

dziś mam trening więc i tak za dwa tygodnie jeśli się nie złamię z niczym będę mieć poniżej 100kg.

Ej, no co Ty. Miało być poniżej 100 :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
28 minut temu, Dominik napisał:

Ej, no co Ty. Miało być poniżej 100 :) 

W ten weekend  dopiero zacząłem walczyć niestety. Wcześnie Alko pizza etc. Ale powinienem zejść na pierwszym ważeniu i się zmieścić w normie. W piątek tak źle się czułem, że jak na razie poszedł pass... Teraz gloduję, a zjadłbym tatara:221_see_no_evil: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...