Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Podobnie się Pani zapytałem, czy nie ma normalnych czarnych. Jak to wytłumaczyć, a i tak będziecie mieć bekę :P

Mam Shrekowe stopy, tzw płaskostopie. Dwie marki mi tylko w sporcie pasują, Umbro i Lotto - i to niektóre modele, w sklepie którym byłem, a miał z powierzchnię z 400m2 w Poznaniu, to był jeden model i ostatnia para która mi pasowała...

Od życie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani w sklepie mówiła, że same grają. A dziś nie mogę chodzić...
20180918_155042.jpg.175b2ac8c782f8c3764374d09f2254ba.jpg
Eleganckie, +10 w osiągnięciach. Jeszcze trochę i będzie poziom Christiny Ronaldo.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
16 minut temu, Splot napisał:

Eleganckie, +10 w osiągnięciach. Jeszcze trochę i będzie poziom Christiny Ronaldo.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Krystyna to mi może buty wiązać już teraz :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Grendziu napisał:

Mam Shrekowe stopy, tzw płaskostopie.

To trzeba wyleczyć. Musisz zgłosić się do specjalisty, który ustali jak wygląda Twoje płaskostopie i zaproponuje wkładki. Ja też to przerabiałem, np. płaskostopie poprzeczne (jest coś takiego  :) ). Kupiłem wkładki. Na początku nie mogłem w nich niemalże chodzić, tak niewygodne były. No, ale no pain, no gain i z czasem stopa się przyzwyczaiła i co za tym idzie płaskostopie zniknęło.

Poza tym płaskostopie głównie jest od tego, że nie ruszasz się (okazjonalna piłka to nie jest regularny ruch). Mowa tu o bieganiu, chodzeniu. Wiele dzieci ma płaskostopie (mój syn, to wręcz w wersji hardcore) i lekarz przede wszystkim zalecił jak najwięcej ruchu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba wyleczyć. Musisz zgłosić się do specjalisty, który ustali jak wygląda Twoje płaskostopie i zaproponuje wkładki. Ja też to przerabiałem, np. płaskostopie poprzeczne (jest coś takiego   ). Kupiłem wkładki. Na początku nie mogłem w nich niemalże chodzić, tak niewygodne były. No, ale no pain, no gain i z czasem stopa się przyzwyczaiła i co za tym idzie płaskostopie zniknęło.
Poza tym płaskostopie głównie jest od tego, że nie ruszasz się (okazjonalna piłka to nie jest regularny ruch). Mowa tu o bieganiu, chodzeniu. Wiele dzieci ma płaskostopie (mój syn, to wręcz w wersji hardcore) i lekarz przede wszystkim zalecił jak najwięcej ruchu.
Grendziu jest prostrze rozwiązanie, musisz pracować na statku

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, Splot napisał:

Grendziu jest prostrze rozwiązanie, musisz pracować na statku emoji1787.png

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Choć sprzedamy wszystko, kupimy kuter i będziemy rybaczyć :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
16 minut temu, Splot napisał:

Prezent dla Agi?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Jasne. Coś czuje że będę spać w kontenerach. Choć niedługo ma urodziny. :221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grendziu napisał:

Teraz mogę oglądać mecze?

Gdyby utratę wagi można by kupić w sklepie internetowym, to byś był najbardziej fit człowiekiem na świecie :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...