Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Generalnie myślałem, że przegram i juz chcialem Wam gratulowac zwycięstwa.  Tydzien temu chory, w sobote big hamburger.  Uratowały mnie trzy treningi w zeszłym  tygodniu oraz wczorajsza sala, gdzie dałem z siebie wszytko. Na kilkanaście meczy po 4minuty nie przegraliśmy ani jednego, ale oddychałem rękawami na końcu. Zabawa trwa dalej:mauvaisepeche:

20181002_075733.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu przecież to nie Twoje palce, no i dzięki, że mnie obudziłeś, myślałem, że sobię pośpię bo do pracy dopiero na 14 O.o:P (tak serio, to szacunek i trochę Ci zazdroszczę, bo przy następnym ważeniu będziesz miał wynik dwucyfrowy :champagne-2010:).

U mnie wszystko idzie zgodnie z moim założeniem, 1,9 kg minus, łącznie zrzuciłem 12,8 kg :champagne-2010:

Ponieważ chłopaki mają mniej do zrzucenia uważam, że uczciwie będzie ich minimum zostawić na 1kg, ja zobowiązuję się do 1,5kg, wtedy będzie moim zdaniem uczciwie, tym bardziej, że takie +-2kg na dwa tygodnie to się "wypracowuje na lajcie" :champagne-2010:.

20181002_082229.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
15 minut temu, Grzes77 napisał:

@Grendziu przecież to nie Twoje palce, no i dzięki, że mnie obudziłeś, myślałem, że sobię pośpię bo do pracy dopiero na 14 O.o:P (tak serio, to szacunek i trochę Ci zazdroszczę, bo przy następnym ważeniu będziesz miał wynik dwucyfrowy :champagne-2010:).

U mnie wszystko idzie zgodnie z moim założeniem, 1,9 kg minus, łącznie zrzuciłem 12,8 kg :champagne-2010:

Ponieważ chłopaki mają mniej do zrzucenia uważam, że uczciwie będzie ich minimum zostawić na 1kg, ja zobowiązuję się do 1,5kg, wtedy będzie moim zdaniem uczciwie, tym bardziej, że takie +-2kg na dwa tygodnie to się "wypracowuje na lajcie" :champagne-2010:.

20181002_082229.jpg

Nie, nie, nie, jestes wyższy. Niech podwinie się noga np. Choroba jeden weekend nastepny impreza? Chudnij sobie nawet 3kg, ale limit ròwny dla wszystkich. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje ze nie dojade z wagą... choc niby sie oszczędzam... w sobote będę mądrzejszy
Grendziu wystarczy trochę silnej woli. Wkładasz tyle energii w życiu codziennym, to gdzieś odpuszczasz i ulegasz małym pokusą.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...