Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
4 minuty temu, Splot napisał:

Darek może Ty jesteś w ciąży?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Nie pamiętam takiego wydarzenia w stylu zapłodnienia - qurła kiedyś dziecko przeczyta te głupoty i mi staremu będzie głupio, że pstro w głowie było. - oczywiście Synu jeśli to kiedyś przeczytasz i wiele, wiele innych tutaj odpowiedzi to Tatuś się wygłupiał :221_see_no_evil::221_see_no_evil::221_see_no_evil::icon_arrow1::221_see_no_evil::221_see_no_evil::221_see_no_evil:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Grendziu napisał:

I jak tu chudnąć:D

Do pełni szczęścia brakuje tylko :beer1:

20181018_080602.jpg

Jedz, jedz, więcej szansy nie dostaniesz, bo ja przez ten "zakład" nie idę w dół jak bym chciał. Za niecałe dwa tygodnie będzie "sądny dzień" :D:champagne-2010:

Ja jak zwykle tylko mięsko i warzywa (najczęściej pomidorki), jem tylko to co lubię i w takiej ilości, że chodzę najedzony :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grzes77 napisał:

Jedz, jedz, więcej szansy nie dostaniesz, bo ja przez ten "zakład" nie idę w dół jak bym chciał. Za niecałe dwa tygodnie będzie "sądny dzień" :D:champagne-2010:

U mnie poleciał już kilogram. Jest 101,4.  Zostało 2,3. W sobotę Harpagan, wiec będzie 9-10h na rowerze. 

Jak @Grzes77 słusznie napisał: drugiej szansy nie będzie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dominik napisał:

Wiecie co jest najlepsze w 9 godzinnym pedałowaniu na rowerze?

Ano to, że w trakcie człowiek może się nawpierdzielać słodyczy. Mało tego - MUSI :) 

Po tylu godzinach na rowerze nie potrafiłbym chodzić, zastygł bym w tej pozycji.

Wczoraj dołożyłem zakład z żoną, jak schudnę poniżej stówy nie ma prawa "ciamać" że jadę na ryby, lub idę do warsztatu, jak zejdę poniżej 90 (tu mam obawy), to już ona będzie miała pewne obowiązki wobec mnie :D;):champagne-2010:

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Grzes77 napisał:

Po tylu godzinach na rowerze nie potrafiłbym chodzić, zastygł bym w tej pozycji.

U mnie najgorzej jest kilka godzin po. Jak już wracam do domu autem, to jak mam nogi w jednej pozycji przez dłuższy czas, to skurcze takie, że płakać się chce :) 

Ale z odchudzaniem w takich przypadkach jest różnie. Na ogół mam kilkaset gram więcej, jak przed wyścigiem, ale to głównie woda, bo pije się dużo.

W każdym razie Grześ, Grendziu nie odpuszczamy, odchudzamy, bo ryby same na wiosnę się nie złowią i piwo nie wypije :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się zapisze do waszego klubu jak tak dalej pójdzie ?

 

Dzis wszedłem na wagę i zonk ?

a waga wyświetla 

WCHODZIĆ POJEDYNCZO !!! ?

 

A tak naprawdę 106,6 ?

 

Edytowane przez MrProper
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak:

Styczeń 2017 - dobrze ponad 110kg

Styczeń 2018 - 87kg

Teraz - 94 >:(

Od listopada zaczynam znowu.

Plan: do końca roku 87kg, a do maja 2019 ile się da. W okolicach 85-87 mam straszną barierę ale może się uda choć trochę poniżej zejść.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, MrProper napisał:

Chyba się zapisze do waszego klubu jak tak dalej pójdzie ?

 

Dzis wszedłem na wagę i zonk ?

a waga wyświetla 

WCHODZIĆ POJEDYNCZO !!! ?

 

A tak naprawdę 106,6 ?

 

Łe to jakbys wygrał to jedziemy na ryby łowić do UK:D wróc do NL :icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...