Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 22.10.2018 o 21:35, Grendziu napisał:

Łe to jakbys wygrał to jedziemy na ryby łowić do UK:D wróc do NL :icon_arrow1:

Nie muszę wracać bo nigdzie się nie wybieram a zwłaszcza do UK :icon_arrow1:

Tu mam takie :39icon: ale co z tego jak czasu brak żeby zaplanować i zapolować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, MrProper napisał:

Nie muszę wracać bo nigdzie się nie wybieram a zwłaszcza do UK :icon_arrow1:

Tu mam takie :39icon: ale co z tego jak czasu brak żeby zaplanować i zapolować ?

Poczytaj wątek wstecz. Z UK żartowałem. Zaklad polega na tym że zwycięzca stawia zezwolenia etc na wybranym nieznamym łowisku w jego okolicy a przegrania alko itp. Z tym, że przegrani muszą dojechać w jego strony.  Tak naprawdę każdy jest wygranym :beer-chugger:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Grendziu napisał:

Poczytaj wątek wstecz. Z UK żartowałem. Zaklad polega na tym że zwycięzca stawia zezwolenia etc na wybranym nieznamym łowisku w jego okolicy a przegrania alko itp. Z tym, że przegrani muszą dojechać w jego strony.  Tak naprawdę każdy jest wygranym :beer-chugger:

Darek i ja żartowałem z wstąpieniem do klubu ?

Ale życzę Wam wygranej, obojętnie kto będzie musiał płacić ???

Nie lubię zakładów, nie zakładam się 

U mnie z wagą bywa różnie ( w zależności jak wiatr zawieje ) ?

W grudniu potrafi skoczyć do 108 kg a wiosna zaś spaść do 102 Taka przemiana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, ArekH napisał:

Rrrrrwa mać. Mam 84 kg. i masę wyrzutów sumienia. :$ Biegać, nie będę. Ale dyszka mniej, by się przydała. :icon_arrow1:

Co za wstyd :221_see_no_evil: weź się za siebie:D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przewagę przyjacielu. O nic się z nikim nie zakładałem:champagne-2010:. Ja po prostu wiem, że gdybym ruszył dupę fizycznie, to moja waga leci w mig. Swego czasu, przez półtora miesiąca remontu w chacie, spadłem 14kg. Remont skończyłem, a po wyglądzie? Kochana rodzinka przewidywała mi raka! :D

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ArekH napisał:

Mam przewagę przyjacielu. O nic się z nikim nie zakładałem:champagne-2010:. Ja po prostu wiem, że gdybym ruszył dupę fizycznie, to moja waga leci w mig. Swego czasu, przez półtora miesiąca remontu w chacie, spadłem 14kg. Remont skończyłem, a po wyglądzie? Kochana rodzinka przewidywała mi raka! :D

Mam właśnie podobnie 

wiecej zajęć bez jakichś wyrzeczeń i waga samoistnie spada

 

Dobrze ze rodzinka nie powiedziała gdy im otwieraleś drzwi - Dzień dobry zastałem ojca, męża ??

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...