Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jutro o 13.00 po pracy, w ramach zbijania tkanki tłuszczowej mojego ciała lezę do lasu na grzyby i będę łaził aż moje ślepia już w ściółce nic nie będą widziały, potem do północy będę te trzy reklamówki grzybów przerabiał, aby paść jak przecinak ze zmęczenia i w sobotę rano się zerwać i na tydzień pojechać nad Bug na ryby i grzyby. Taki jest plan. Minimum trzy kilo w tydzień zrzucę. :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Fotka nie jest potrzebna w moim przypadku, bo przegrałem. 102,4kg. Trzymam kciuki za zwycięzców, nie poddawajcie się, ja jakoś nie mogę w sobie odszukać Fightera od dłuższego czasu. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 99 równo, więc się zmieściłem, choć z wielkim trudem. Jak nie zacznę regularnie się odchudzać, to będzie klapa. Na razie robię to skokami, by sie zmieścić, ale takie "oszustwa" wyjdą na dalszą metę.

Fotkę wrzucę później, bo kabel od komórki gdzieś zapodziałem w robocie, ale jest. Spokojnie :) 

Kurde, @Grendziu wychodzi więc na to, że w miesiąc przytyłeś 2 kilo. Bierz się za siebie. Trzymam kciuki.

Edytowane przez Dominik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grzes77 napisał:

Kurde zapomniałem o ważeniu. Wylazłem już z chaty, jadę nad Wisłę, jak wrócę przed pracą się zważę, kurde nie dość, że jestem gruby, to jeszcze mam sklerozę >:(:(:P:D:icon_arrow1::champagne-2010:

Ale zmieścisz się w limicie? Oby, bo jak Ty nie dasz rady, to kto ma dać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W limicie to ja już kilka dni temu się mieściłem, powinno być oki, chociaż wczoraj musiałem podgonić trochę tematów i pracowałem od rana do wieczora, przez co zjadłem dużego  kebsona, a w niedzielę na dyżurze kurczaka po Tajsku, jestem jednak przekonany, że od ostatniego ważenia będzie ok 3 kg mniej a miało być z tego co pamiętam min 2 kg :champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wszedlem wczoraj na wage sie przestraszylem - 14kg w 2,5msc nie jadlem po 18 juz nic sporo wody na week tylko bez ograniczen... Swoje tez pewnie zrobilo zakonczenie zwiazku i ciagly stres takze na chwile obecna przy 188cm wzrostu 91 kg :-) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...