Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Graty Panowie. Niestety wyszedłem  na Janusza..  w piątek  kolejne picie potem kilka dni na Ukrainie i non stop coś. Od 12 listopada będę się starał coś zmienić. A przede wszystkim podejście do życia:$

FB_IMG_1540918355339.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2018 o 18:47, mav3rick napisał:

@Grendziu listopada, ktorwgo roku? ;) jakoś mnie nie dziwi, że Ty pierwszy odpadłeś ;) ale nie martw się, mam podobnie ;)

Chopy, chcę się podzielić pewnymi informacjami. Nie znaczy to, że za czymś tu optuję, czy reklamuję w jakiś sposób i kogoś namawiam do czegokolwiek. Ośmielony Waszymi poszukiwaniami w temacie, chciałbym Wam opowiedzieć o czymś, co dotyczy mojego  syna. Może to akurat Wam coś ułatwi ( przynajmniej co niektórym ). :grin-min:

Otóż Michał, jako 35 latek jest okazem niesamowicie sprawnego, wysportowanego męższczyzny. Aktywnie łazi po górach, rowerkiem pokonuje etapy 100 km, nie stroni od biegów przełajowych, skałek.Od dwóch lat  bierze udział w. " rummagedonach",

gdzie za I razem ( bieg w deszcxu ze śniegiem po pustyni błędowskiej) udało mu się zaliczyć 20km, a za drugim 30 kilka. Jego kłopoty na tym polu wynikają ze zbyt dużej masy ( przy 183 waży 83 kg). Proszę sprawdzić w sieci co to jest za wyczyn.

Do tego trenuje jujitsu, elementy boksu,

siłownia itd. Oczywiście wszystko to ma wymiar amatorski.    

Pracuje na odpowiedzialnym stanowisku zarządzając flotą dostawczą i obsługując firmowe sklepy jednego z potentatów meblowych, rozsiane po całej Europie.

Przy tak intensywnym życiu fizycznym i umysłowym odżywia się ...raz dziennie.

Od 2 lat jest na. Ketozie.

Byłem i nadal jestem trochę zaniepokojony tą jego dietą, ale uczciwie muszę przyznać, że Michał tryska energią, na nic nie choruje i dodatkowo tryska humorem. I tłuszczyku raczej u niego nie widać.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jurek napisał:

Przy tak intensywnym życiu fizycznym i umysłowym odżywia się ...raz dziennie.

Od 2 lat jest na. Ketozie.

Ale Jurku ja na samym początku już o tym sposobie pisałem opierając się tylko o swoje doświadczenia, tak więc utwierdziłeś mnie w tym przekonaniu :champagne-2010:

Ja narazie przez ten zakład jem dwa razy dziennie, jednak się zastanawiam, czy nie powrócić na jeden posiłek jadany w południe. Tak się odżywiała moja śp. Babcia, która jadała tylko w południe najczęściej ryż na mleku i dożyła w zdrowiu prawie dziewięćdziesiątki.

Taki tryb trochę nie idzie w parze z pracą, jednak można się przyzwyczaić, można wtedy nawet "zaliczyć" chińczyka itp, no ale nie za często. Ja może wrócę na ten sposób, najcięższy jest pierwszy tydzień na przestawienie organizmu, po tym czasie jeść się wcale nie chce i jadamy  nie z przyzwyczajenia, a raczej "z przymusu" :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

Ale Jurku ja na samym początku już o tym sposobie pisałem opierając się tylko o swoje doświadczenia, tak więc utwierdziłeś mnie w tym przekonaniu :champagne-2010:

Ja narazie przez ten zakład jem dwa razy dziennie, jednak się zastanawiam, czy nie powrócić na jeden posiłek jadany w południe. Tak się odżywiała moja śp. Babcia, która jadała tylko w południe najczęściej ryż na mleku i dożyła w zdrowiu prawie dziewięćdziesiątki.

Taki tryb trochę nie idzie w parze z pracą, jednak można się przyzwyczaić, można wtedy nawet "zaliczyć" chińczyka itp, no ale nie za często. Ja może wrócę na ten sposób, najcięższy jest pierwszy tydzień na przestawienie organizmu, po tym czasie jeść się wcale nie chce i jadamy  nie z przyzwyczajenia, a raczej "z przymusu" :champagne-2010:

Tak, tylko Grzesiu -  mi chodziło w tym wszystkim bardziej o dietę keto, niż o częstotliwość posiłków. :D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Jurek napisał:

Tak, tylko Grzesiu -  mi chodziło w tym wszystkim bardziej o dietę keto, niż o częstotliwość posiłków. :D

A mi jedno i drugie :champagne-2010:

Ja gdy kilka lat temu straciłem 47kg zaczynałem od diety Kwaśniewskiego, to praktycznie to samo, teraz robię własne keto bo jem mięcho trącając najczęściej do tego jednego pomidora. Gdy przejdę na jeden posiłek i przyzwyczaję do tego organizm będzie idealnie, pozdrów syna, bo wiem ile na początku musiał przejść walcząc ze swoim organizmem, a to wcale nie jest łatwe :champagne-2010: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Grzes77 napisał:

A mi jedno i drugie :champagne-2010:

Ja gdy kilka lat temu straciłem 47kg zaczynałem od diety Kwaśniewskiego, to praktycznie to samo, teraz robię własne keto bo jem mięcho trącając najczęściej do tego jednego pomidora. Gdy przejdę na jeden posiłek i przyzwyczaję do tego organizm będzie idealnie, pozdrów syna, bo wiem ile na początku musiał przejść walcząc ze swoim organizmem, a to wcale nie jest łatwe :champagne-2010: 

Ale za to teraz muszę przyznać, że tryska energią, humorem. Przedtem

, pomimo aktywności fizycznej, chodził cały czas "wypruty przez robotę".

Szkoda tylko, że nie podziela pasji ojca :D

 

 

 

Edytowane przez Jurek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj spędziłem 3 godz na siłowni, z czego godzinę montowałem nowy gadżet a dwie to był totalny wycisk. Dobrze, że się przyłożyłem do ćwiczeń, bo bym " limitu" nie wyrobił. Teraz będzie łatwiej, bo się przestraszyłem, że przegram, no i sprzętu mam trochę nowego, więc i chęci do ćwiczeń będą. W sobotę mam imprezę u brata, więc znów będzie :beer-chugger: i tak do okoła. Ważne, że "trzymam fason", chociaż już mi się to "znudziło ", jednak słowo sobie dałem, a u mnie słowo to słowo i basta. Prawie zapomniałem, że dziś "termin ważenia" :champagne-2010::D

20181113_134024.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...