Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Grendziu wszelkie owoce do godziny 12 nic po niej :P 

Jedyny owoc który możesz zjeść po południu to Awokado - Gdzieś to słyszałem nie od jednej osoby. :P

Papryka, papryka jak masz ochotę coś przegryźć, nigdy nie zaszkodzi ;) 

A te herbatki w kosz wywal :D 

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Grendziu napisał:

Nie wiem czemu przez noc przytyłem, jak od wczoraj byłem na diecie

 

 

Darek - czyżby efekt jojo na samym starcie :D

Jak tak zaczynasz to ja nie wiem jak będzie później :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, ArekH napisał:

Z awokado, to najbardziej kurczak z rożna Mi podchodzi. Wiecie co? Skoczę po niego, przy Moich 83kg. :P

Już nie bądź taki "szczuplaczek" Młodzieńcze :) 

Bo nie zadam pytania przy jakim wzroście :P  To nie pytanie :D 

Życzę smacznego i podziel się z Panią Anią wyjdzie Ci to na zdrowie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Wam powiem co jadam codziennie. Tylko kto stoi, niech usiądzie :D

1. 4 - 5 żółtek dziennie, i do 2 białek. Ugotowanych tak, abyżółteczko było mięciutkie, a białko twarde. Lub klasyczna jajecznica.J

2. Staram się nie przekraczać 90 g węglowodanów.

3. Nie żałuję sobie masła

4. Nie jadam w ogóle niczego co ma cokolwiek wspólnego z margaryną

5. 2-3 razy w tygodniu szklana zsiadłego mleka

6. 2-3 razy w tygodniu po ok. 50 g białego sera

6. Nie przekraczam na  spożycia 100 g mięsa/ dzień   / w przeliczeniu i na wędliny/

Uwagi:

masło. jaja mleko od gospodarza !

chleb piecze żona, razowy na zakwasie.

I jeszcze kilka rzeczy, jak kto ciekawy to prszę dać znać.:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, Bartosh napisał:

Darek - czyżby efekt jojo na samym starcie :D

 

Też tak pomyślałem, ale jak znam życie i dam sobie fizycznie w kość 4 razy w tygodniu to będzie 97kg, bo odejdą wody.... A potem długo długo nic :P

 

3 minuty temu, MrProper napisał:

 

Bo nie zadam pytania przy jakim wzroście :P  To nie pytanie :D 

 

Za niski do czołgu był czy jak? :) Przepraszam, nie mogłeś się powstrzymać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ja mam kryć, 171cm. I spore dupsko. Katowałem się już kiedyś. Zszedłem do 67kg. kurewskim wysiłkiem woli, tak jak i z paleniem. Wszyscy w rodzinie i znajomi, do grobu mnie już kładli. Raka przypisywali. Nie zapominajcie, że czym człowiek starszy, każde spore stracenie wagi odbija się na naszym wyglądzie.W pasie ok. Na twarzy, już nie. Ale potwierdzam, świetnie wiąże się buty bez sapania. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Grendziu napisał:

... dam sobie fizycznie w kość 4 razy w tygodniu to będzie 97kg, bo odejdą wody....
 

A nie boisz się, że jak już odejdą wody a Ty dasz sobie porządnie w kość to przyspieszysz poród ???:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, ArekH napisał:

A co Ja mam kryć, 171cm. 

Chyba w kapeluszu i na obcasach :P A na poważnie mam 3 cm więcej a wydawało mi się, na żywo, że wyższy jestem :icon_arrow1:
 

 

1 minutę temu, Bartosh napisał:

A nie boisz się, że jak już odejdą wody a Ty dasz sobie porządnie w kość to przyspieszysz poród ???:P

10 lat to coś w sobie noszę, czas aby się Jasia w końcu pozbyć :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ArekH napisał:

A co Ja mam kryć, 171cm. I spore dupsko. Katowałem się już kiedyś. Zszedłem do 67kg. kurewskim wysiłkiem woli, tak jak i z paleniem. Wszyscy w rodzinie i znajomi, do grobu mnie już kładli. Raka przypisywali. Nie zapominajcie, że czym człowiek starszy, każde spore stracenie wagi odbija się na naszym wyglądzie.W pasie ok. Na twarzy, już nie. Ale potwierdzam, świetnie wiąże się buty bez sapania. 

Czyli wychodzisz z założenia że każdy ptaszek musi mieć swój daszek :P  To oczywiście żarcik jak wiesz :D 

Arek, wiem jak to jest -  wieczne pytania o zdrowie, współczujące spojrzenia, itd....

Ale jest na pewno tak,  i sam wspomniałeś o tym  - czujesz się lepiej, młodszy, zdrowszy i  szczęśliwy z uśmiechem na twarzy pokonujesz trudy życia, ( choć Tobie tak czy siak humor dopisuje) :)   Jest tak? Noo :D 

A jak nie chcesz wyglądać starzej, chorzej - zawsze możesz sobie zrobić makijaż :P;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...