Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Grendziu żeby dodać Ci kolego serdeczny otuchy pokażę co dziś odebrałem do pomocy w redukcji. BIAŁKO, tego mi trzeba, 2 smaki (wanilia i "double" czekolada :P) , żebym miał różne w zależności od "chcicy".

Łącznie ponad 8kg, powinno starczyć na 90 dni, do tego za "adin" grosz dostałem jakieś tabletki, które wezmę może na wiosnę. Nic w tym temacie już nie piszę, bo mam jeden plan :champagne-2010:

Oczywiście siłka 3 razy w tygodniu, nie za mało i nie za dużo, żeby nie dostać do niej wstrętu, może z wiosny zacznę biegać, no ale nie wiem, czy mi czasu starczy :champagne-2010: 

20181213_171759.jpg

20181213_171748.jpg

20181213_171608.jpg

20181213_171504.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Od czasu jak dostałem udar mózgu  dwa lata temu( lekki i wyszedłem z tego), nie przyjmuję nic z tych rzeczy. Wczesniej brałem tylko na próbę.  Okazjonalnie i to właśnie po 30tce.

Aktualnie walczę  z dietą dla siebie, bo źle się czułem. Spowodowane to było trybem życia i odżywianiem... 

Przed chwilą miałem taką spinkę ( nie z kolegą i kurierem z UK opisywanym w innym wątku aby nie było) że litr wòdki by nie statczył,  ale trzymam się i na razie nie poddaje:champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde wanilię podjada moja żona, a syn biega za mną jak mam rozrobioną odżywkę i z otwartym dziobkiem prosi o łyka. Jeszcze trochę i sami kulturyści będą pod moim dachem :o.

Żonie powiedziałem, że te tabletki na poprawę samopoczucia i zwiększenie wysiłku, to chciała mi tabletkę zeżreć, odpuściła dopiero wtedy, jak jej powiedziałem, że tabletki zawierają testosteron i po zażyciu może jej ptaszek urosnąć, lub zacznie się golić :D:champagne-2010:

Edytowane przez Grzes77
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...