Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Grzes77 i @Grendziu Za kilka dni zwiozą mi kilka:P metrow twardego drewna. Jako altruista, jestem w stanie się poświęcić i jak byście wpadli, pozwolić Wam porąbać i ułożyć. Zaoszczędzicie na tych swoich Siłkach i dietach, a stary Arunio, zaoszczędzi na zdrowiu. Nooo flaszeczkę postawię. :champagne-2010:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
20 minut temu, ArekH napisał:

@Grzes77 i @Grendziu Za kilka dni zwiozą mi kilka:P metrow twardego drewna. Jako altruista, jestem w stanie się poświęcić i jak byście wpadli, pozwolić Wam porąbać i ułożyć. Zaoszczędzicie na tych swoich Siłkach i dietach, a stary Arunio, zaoszczędzi na zdrowiu. Nooo flaszeczkę postawię. :champagne-2010:

Jadę :39icon: po mnie trzeba transport, a potem wygodny fotel i rózgę aby poganiać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grendziu, czemu nie jesz mięsa? Ja spadłem 22kg jedząc dość tłusto. Mięcha sporo. Zasada jest prosta: zero cukrów prostych. No i suplementacja co by nie chodzić jak zjawa...

Nie bój się białka i tłuszczu. To nie z nimi mamy problem ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
38 minut temu, booohal napisał:

Grendziu, czemu nie jesz mięsa? Ja spadłem 22kg jedząc dość tłusto. Mięcha sporo. Zasada jest prosta: zero cukrów prostych. No i suplementacja co by nie chodzić jak zjawa...

Nie bój się białka i tłuszczu. To nie z nimi mamy problem ;)

Będę jadł. Ale teraz nie mogę. Uwielbiam mięso nie mniej niż pepsi.  Musze oczyścić organizm na razie . Ja nie jestem systematyczny i tylko ze skrajności w skrajność się coś udaję .

14 minut temu, ArekH napisał:

Ale On kupił całą beczkę kapusty i teraz musi ją zjeść. :D

Dziś serwuję z papryką i porem. Chcesz trochę :champagne-2010:

 

20181214_094457.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...