Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

K.......... Trafił się filozof na forum no! Jest jak piszesz Mariusz. Ale ja już nie chcę się za wszelką cenę do końca życia ograniczać. Nie wiem na ile jeszcze Mogę liczyć.  Chyba że przekroczę 90kg. Co będzie zabójcze dla ukł. krążenia. :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ArekH napisał:

K.......... Trafił się filozof na forum no! Jest jak piszesz Mariusz. Ale ja już nie chcę się za wszelką cenę do końca życia ograniczać. Nie wiem na ile jeszcze Mogę liczyć.  Chyba że przekroczę 90kg. Co będzie zabójcze dla ukł. krążenia. :champagne-2010:

Ty mnie tu od filozofów nie wyzywaj, ja prosty chłopak jestem :P 

Arku, pewnie że masz rację. Każde wyrzeczenie, czy walka z nałogiem, w jakimś stopniu również wpływa na nasze gorsze samopoczucie. 

Przytoczę taki kawał 

Panie doktorze, nie palę, nie pije, nie uprawiam seksu. Za to dużo biegam i sporo się ruszam. Długo będę żył ?  - Pyta pacjent lekarza

Na co lekarz odpowiada  - ooojjjjj bardzo długo - Ale po co?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Nie wiem czemu przez noc przytyłem, jak od wczoraj byłem na diecie ? pewnie brak treningu.

Pierwszy raz biorę pod lupę jakieś tam herbatki. Zawsze w pośpiechu ich nie piję.

Najlepsza czystkę w organizmie robi jabłko i marchew oraz ponoć ogórki kiszone i kapustą kwaszona?

IMG_20180104_132513.jpg

IMG_20180104_132434.jpg

IMG_20180104_104250.jpg

Nie ma co w ten sposób patrzeć, wagę sprawdzajmy raz w tygodniu z rana po wstaniu z wyra i spuszczeniu moczu, to będzie optymalnie. Temat zaczęty w środę i proponuję wszystkim biorącym udział w tej "zabawie" w środy rano się ważyć. Takie codzienne ważenie myli i zbija nas z tropu.

Tak na marginesie jak schudłem 47kg i w czasie tej diety danego dnia zjadłem nawet jedno jabłko to waga mi nie spadała, może u niektórych jabłka tak działają, ja ich unikam gdy zbijam wagę.  Dobrze wcinać marchew, pomarańcze, cytrynę ale max 2 owoce na dzień.

Edit: woda z cytryną pomaga i przyśpiesza spalanie.

Edytowane przez Grzes77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano jak wstałem ważyłem 123,5 po godzinie i wypiciu tylko kawy 124,1 dlatego będę ważył się tylko w środy rano zaraz po wstaniu i siku, wtedy będzie najbardziej wiarygodny wynik :champagne-2010:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, Grzes77 napisał:

Dziś rano jak wstałem ważyłem 123,5 po godzinie i wypiciu tylko kawy 124,1 dlatego będę ważył się tylko w środy rano zaraz po wstaniu i siku, wtedy będzie najbardziej wiarygodny wynik :champagne-2010:.

Weź już nie obiecuj, bo i tak co rano stajesz na wadze :P tak samo mam :)
Ja nie powiem ile mam, bo chwalimy się co poniedziałek, ale jeśli zachowam formę w weekend bez :duchamp: to jest moc :P Herbatki @MrProper zrobiły swoje :mauvaisepeche:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzes77 I to jest najlepsze rozwiązanie Raz na tydzień.

Ważąc się codziennie mimo ścisłej diety, wskazania na wadze mogą być rożne, z powodu soli którą spożywamy codziennie w niekontrolowany sposób.

Jednego dnia spożyjemy jej więcej,  ponieważ jest ukryta w produktach gotowych (chleb, masło,itp ) Plus to co sobie sami nasolimy :P 

I waga nam będzie pokazywać "nadwagę" z powodu zatrzymania większej ilości wody w organizmie- weźcie to też pod uwagę ;) 

Edytowane przez MrProper
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...