Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Grendziu napisał:

Weź już nie obiecuj, bo i tak co rano stajesz na wadze :P tak samo mam :)
Ja nie powiem ile mam, bo chwalimy się co poniedziałek, ale jeśli zachowam formę w weekend bez :duchamp: to jest moc :P Herbatki @MrProper zrobiły swoje :mauvaisepeche:

Jakie moje herbatki ? :P 

Toż to ze mnie żaden zielarz, i przepisu nie podałem :P O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, MrProper napisał:

Jakie moje herbatki ? :P 

Toż to ze mnie żaden zielarz, i przepisu nie podałem :P O.o

A czy napisałem, że Twoje - te co kazałeś mi wyrzucić na razie się sprawdziły, przekomarzam się :mauvaisepeche:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Grendziu napisał:

A czy napisałem, że Twoje - te co kazałeś mi wyrzucić na razie się sprawdziły, przekomarzam się :mauvaisepeche:

A Musisz mi wybaczyć,  szybciej czasem czytam jak myślę :P 

Wszelkie herbatki mają długi okres działania, tak że nie podejrzewam że to herbatki są cudownym środkiem.

Wspomagają odwodnienie organizmu, stawiał bym na to,  że to jest przyczyna - to po pierwsze A po drugie Mają działanie oczyszczające organizm, Ale to już jest efekt długotrwały.

Jak chcesz pić herbatki, to kup sobie zieloną zwykłą. A nie jakieś wynalazki :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dla detoksykacji :P

 

Nic tak pięknie nie wypuści,

Nic tak cudnie nie oczyści,

Nic tak stringów nie natłuści, 

Jak laksigen, no a już Ci !

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy trening więc  Ja spadam na "cyce" jak obiecałem, i aby słowa dotrzymać :) 

A że nie będzie mnie kilka dni, więc i czasu też nie będzie aby przełożyć :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
59 minut temu, MrProper napisał:

Dziś pierwszy trening więc  Ja spadam na "cyce" jak obiecałem, i aby słowa dotrzymać :) 

A że nie będzie mnie kilka dni, więc i czasu też nie będzie aby przełożyć :P 

Dajesz, dajesz? trzeba tutaj zapisać jakieś muzy motywujące na trening.

Ja dziś od pamiętnej środy lepiej się czuję. Wieczorem trening, ale nie z piwem tylko wioślarz. Na obiadki kury i ryby zakupione, zamiast wieprzowiny ?

Jest moc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Grendziu napisał:

Dajesz, dajesz? trzeba tutaj zapisać jakieś muzy motywujące na trening.

Ja dziś od pamiętnej środy lepiej się czuję. Wieczorem trening, ale nie z piwem tylko wioślarz. Na obiadki kury i ryby zakupione, zamiast wieprzowiny ?

Jest moc?

Jest Jest :P 

 Pierwszy zaliczony. Właśnie spożywam trzeci posiłek - pieczoną pierś z kurczaka, no niestety z chlebem i woda mineralna. :P 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja pożarem dwie bułki razowe po koktajlu z wędlina i jestem przeżarty ? normalnie wszamałbym z 4/5:icon_arrow1: trza wieczorem je spalić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdradzę Wam najskuteczniejszą dietę, jaką znam :

Gdy pewien gość to stosował, to mniej więcej było tak :


I tydzień - zjeść rano 1 jabłko popić szklanką mleka a w południe iść na łąkę i zrobić kupę. Poza tym,  już do końca dnia nic nie jeść i nic nie pić! - poszedł, zrobił.
II tydzień - zjeść rano pół jabłka popić szklanką wody a w południe iść na łąkę i zrobić kupę. Poza tym, już do końca dnia nic nie jeść i nic nie pić!  - poszedł, zrobił.
III tydzień - zjeść rano pół jabłka i nic nie pić. Iść wieczorem na łąkę i zrobić kupę. Poza tym, już do końca dnia nic nie jeść i nic nie pić ! -poszedł zrobił.
IV tydzień - nic nie jeść i nic nie pić przez tydzień, po czym iść na łąkę i zrobić kupę! Poszedł, kucnął i nagle słyszy takie :..hrum, hrum, hrum...zagląda pod siebie i widzi, że p..a trawę wcina! :

 

Edytowane przez Jurek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...