Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w tym temacie już nic nie piszę, bo on dotyczy zbijania wagi, a ja jak na razie tylko nabijam. Od września znów trza będzie pomyśleć o zbijaniu, chociaż to bez sensu. Człowiek już taki jest i tylko się katuje, a potem znów heja do przodu i tak abarot :D:P:champagne-2010:

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem wagę. Po 2 latach. Wlazłem na nią i zlazłem. 112 z ogonkiem, a wzrost średni. Szkoda gadać, wpisuję się do tego klubu. Oby samozaparcia starczyło. Tylko wykluczyć z diety piwo i ruszyć dupę... Tylko... :Concentrated-min:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, elvis napisał:
Dnia 29.06.2019 o 07:03, suwi napisał:
2,5 miesiąca i 10 kg mniej takiej wagi nie miałem od szkoły średniej  emoji849.png
IMG_20190629_065914.thumb.jpg.71389cb9d346662d8ade19d64e7d1e6b.jpg

To ważysz niemal tyle co ja.

To jest 92 a nie 62 ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 30.06.2019 o 14:45, suwi napisał:

To ty grubasek jesteś

Przez:beer1: i po 40tce to nie taki już metabolizm, a rowerem nie odszukasz wagi?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - gdybyście chcieli trochę zgubić, to zapraszam do mnie - trawa w całym sadzie czeka do koszenia :D ;) :)   Ja ze względu na alergię i początki astmy nie mogę kosić za dużo, więc biorę sad na kilkanaście razy, a dla Was jak znalazł :D ;) :P

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - gdybyście chcieli trochę zgubić, to zapraszam do mnie - trawa w całym sadzie czeka do koszenia    Ja ze względu na alergię i początki astmy nie mogę kosić za dużo, więc biorę sad na kilkanaście razy, a dla Was jak znalazł

 

 

Dajesz adrs i wpadamy, później grill i rybki

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
52 minuty temu, grych napisał:

Panowie - gdybyście chcieli trochę zgubić, to zapraszam do mnie - trawa w całym sadzie czeka do koszenia :D ;) :)   Ja ze względu na alergię i początki astmy nie mogę kosić za dużo, więc biorę sad na kilkanaście razy, a dla Was jak znalazł :D ;) :P

 

A masz przyrząd na pilota lub sterowany padem co sam kosi? :221_see_no_evil:

Gdyby tak za godzinę spania ubywało min 300g:D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...