Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gorzyce, drugi dom za boiskiem, nie ma jak nie trafić  :D ;) :P  Jak dobrze pójdzie, to jeszcze może jakiś mecz obczaimy w B-klasie  heheheheheheh ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grendziu napisał:

104,5kg start. Jest i będzie ciężko O.o

Poczekaj do września, akurat zdążysz dobić do 110, to Ci potowarzyszę, ja od września będę chciał trochę zgubić (tak ze 30kg).

W sierpniu mam urlop i na nim katować się nie zamierzam :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 godzin temu, Grzes77 napisał:

Poczekaj do września, akurat zdążysz dobić do 110, to Ci potowarzyszę, ja od września będę chciał trochę zgubić (tak ze 30kg).

W sierpniu mam urlop i na nim katować się nie zamierzam :champagne-2010:

Obawiam się, że do września może mi się coś stać. Czas zakręcić kurek tu i teraz?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś sobie rower kupiłem w końcu. Córce podkradałem żeby z żonką pojeździć, a teraz każdy ma swój. Sporo mi spadło ostatnio, głównie poprzez paskudne żarcie na poligonie i upały. Z 92 przez półtora miesiąca zrobiło się 88.;)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

1/42 zaliczone. 2 marchewki woda i sok z tłocznych jabłek. 30minut rehabilitacja, 30 minut stacjonarny rowerek, 60minut ćwiczenia stabizacji na noge z rehabilitantką?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Grendziu napisał:

60minut ćwiczenia stabizacji na noge z rehabilitantką?

To tak się teraz nazywa :D

60 minut, szacun :champagne-2010:

Żeby Ci ta noga tylko wydołała  :D:champagne-2010:

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

2/42 zaliczone. Było i jest ciężko, wczoraj chciałem zjeść minimum tonę mięsa z hamburgera, nie dałem się... :icon_arrow1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

3/42 jeszcze jeden dzień i mam prawie 10% normy, choć wiadomo, że weekendy najgorsze. Powtarzam sobie w głowie że robię to dla siebie i zdrowia, dopóki nie zapomnę to wygrywamy...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wczoraj niestety wieczorem zdżarem mięso... Zmiana taktyki, jeść mniej i więcej się ruszać, mimo wszystko po treningu wzmacniającym nogę tendencję mam spadkową. Alko zero, słodkie prawie zero i czuję się coraz lepiej. Wczoraj było 100,5kg. Dziś po treningu równa 100kg mimo nocnego tatara i karkówki. Dziś ryba i oby koniec... Jest moc :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...