Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, MrProper napisał:

Koledzy Głodzenie się skutkuje efektem JOJO

Lepiej mniejsze porcje a częściej, nawet jak by ta waga miała spadać 0,5 kg na tydzień. W perspektywie długoterminowej takie odchudzanie jest zdrowsze i bezpieczniejsze.

 

Ale tak czy siak gratki za wyniki - samozaparcie.

Ja chodzę najedzony, nie ma mowy o głodzeniu. 

W kwietniu 2017 jak byłem miesiąc na urlopie to zrobiłem sobie 12 dni głodówki. 10 dni tylko woda z cytryną i 2 dni tylko na sokach wyciskanych z pomarańczy, efekt tego to takie jojo, że teraz muszę zbijać wagę :champagne-2010:

Edytowane przez Grzes77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 minut temu, Grzes77 napisał:

Taką samą ścieżką idę, ograniczam węglowodany. Jadam tylko 2 posiłki w myśl zasady śniadanie zjedz sam, objadem podziel się z przyjacielem a kolację oddaj wrogowi. Rano węglowodany (kasze) z czymś do smaku a po południu coś takiego bez węglowodanów, @Grendziu ma dobrego pomocnika, chyba że sam znalazł taką drogę :champagne-2010:

Lata doświadczeń kilka diet i walki z nadwagą, identycznie podchodzę jak opisałeś. Sam sobie układam co i jak. Kolacja to jedynie marchewki jak już muszę ? a że o 19 tej Orlik w deszczu to bilans wyjdzie na zero?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Grzes77 napisał:

Ja chodzę najedzony, nie ma mowy o głodzeniu. 

W kwietniu 2017 jak byłem miesiąc na urlopie to zrobiłem sobie 12 dni głodówki. 10 dni tylko woda z cytryną i 2 dni tylko na sokach wyciskanych z pomarańczy, efekt tego to takie jojo, że teraz muszę zbijać wagę :champagne-2010:

Ja rozumie Grześ że Ty nie jesteś głodny, ale organizmu nie oszukasz, przy takiej diecie organizm magazynuje tłuszcz nie spala. Teraz schudniesz bo mało dostarczasz kalori. Ale jak wrócisz do normalnej diety mimo że będzie ograniczona to organizm zacznie odkładać rezerwy - bo nie wie kiedy dostanie koleją porcję energii

Przy częstym ale w małych ilościach odrzywianiu Organizm nie magazynuje tłuszczów wie ża kolejna porcja wpadnie :)

To taki nawyk żywieniowy  który skutkuje najlepszymi efektami ze zmniejszoną szansą  na efekt Jojo 

Ale OK nie będę się przemądrzał:P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MrProper napisał:

Ja rozumie Grześ że Ty nie jesteś głodny, ale organizmu nie oszukasz, przy takiej diecie organizm magazynuje tłuszcz nie spala. Teraz schudniesz bo mało dostarczasz kalori. Ale jak wrócisz do normalnej diety mimo że będzie ograniczona to organizm zacznie odkładać rezerwy - bo nie wie kiedy dostanie koleją porcję energii

Przy częstym ale w małych ilościach odrzywianiu Organizm nie magazynuje tłuszczów wie ża kolejna porcja wpadnie :)

To taki nawyk żywieniowy  który skutkuje najlepszymi efektami ze zmniejszoną szansą  na efekt Jojo 

Ale OK nie będę się przemądrzał:P 

@MrProper każdy organizm jest inny, za dużo musiałbym tłumaczyć, pokażę wszystko z biegiem czasu. Nie powielam ogólnych opinii,  tylko robię to, co mi skutkuje, pasuje i przynosi efekty :champagne-2010: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grendziu napisał:

Lata doświadczeń kilka diet i walki z nadwagą, identycznie podchodzę jak opisałeś. Sam sobie układam co i jak...

Aż dziwię się @Grendziu, że nie korzystasz z porad naszego forumowego dietetyka. On, co prawda bez uprawnień, ale za za to skutecznie motywuje. Jego siła perswazji wyrażona w kilku słowach aktywizuje i inspiruje w trybie CITO do efektywnego wprowadzania zbilansowanej diety. Działa bezzwłocznie i operatywnie. Aczkolwiek nie zważając na skutki uboczne powstałe natychmiastowo w psychice pacjenta. Nie polecałabym ludziom o słabym układzie nerwowym. Zagadką jest jednak czy działa na odległość, czy tylko w relacji dietetyk-pacjent w plenerze ???. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
57 minut temu, Grzes77 napisał:

@MrProper każdy organizm jest inny, za dużo musiałbym tłumaczyć, pokażę wszystko z biegiem czasu. Nie powielam ogólnych opinii,  tylko robię to, co mi skutkuje, pasuje i przynosi efekty :champagne-2010: 

Nic dodać nic ująć, chyba z @Grzes77 mamy te same problemy ? 

Ponadto Panie kolego @MrProper kto powiedział, że po 40 tce nie stanie się takie odżywianie normą, a nie tylko przy odchudzaniu. Kiedyś coś w życiu trzeba zmienić:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Grendziu napisał:

Nic dodać nic ująć, chyba z @Grzes77 mamy te same problemy ? 

Ponadto Panie kolego @MrProper kto powiedział, że po 40 tce nie stanie się takie odżywianie normą, a nie tylko przy odchudzaniu. Kiedyś coś w życiu trzeba zmienić:champagne-2010:

 

1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

@MrProper każdy organizm jest inny, za dużo musiałbym tłumaczyć, pokażę wszystko z biegiem czasu. Nie powielam ogólnych opinii,  tylko robię to, co mi skutkuje, pasuje i przynosi efekty :champagne-2010: 

Ależ oczywiście Koledzy róbta co chceta - milknę i na efekty spoglądam.

Chciał bym taki optymizm na zlocie za pół roku zobaczyć. :D 

 

Nie jestem dietetykiem  więc nie będę mądrował :P  Wszak każdy organizm jest inny i każdy po 40tce jest inny. jeden łysy i z brzuchem a drugi wysoki i z włosami :)  :P;) 

 

Edit: A na zlocie będę już po 50tce a mimo to, będę jadł 5 razy dziennie :P 

 

Edytowane przez MrProper
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MrProper napisał:

 

 

Edit: A na zlocie będę już po 50tce a mimo to, będę jadł 5 razy dziennie :P 

 

Chłopie ! Ważysz jak słoń, jesz jak koń - opanuj się !  Jak to wszystko wytrzymuje Twój domowy budżet !? :hmmm-min:  :P

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrProper Bądz dzielny Przyjacielu ! Trzym Się ! Nie daj się ! Pokonasz wszystko ! Ech....życie, życie !...Młodość, młodość! - ma w swych rękach wszystko .. Echchch !.:D

 

Pozbądz się Daiwy :P

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...