Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,  o ile ja się znam na geografii, to taki trening pomógłby co nieco Wam wyrzezbić  teren tu i ówdzie,  bo chyba pora już aby ze zbijania masy wejść  na rzeżbę :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W środę może być ciężko, nie będę ściemniać, że waga się popsuła czy coś (oby  bateryjki szlag trafił) bo w sobotę przegiąłem, a jak doszedłem w niedzielę o północy do siebie to pożarłem kurę :derp-min:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano bieganie nie było przyjemne, miałem w planie 3km, ale ostatnie kółko sobie odpuściłem i wyszło 2400, wschodni wiatr smalący w twarz o 07.00 rano to nic przyjemnego, muszę pomyśleć o cieplejszych dresach na zimę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Semi napisał:

Dziś rano bieganie nie było przyjemne, miałem w planie 3km, ale ostatnie kółko sobie odpuściłem i wyszło 2400, wschodni wiatr smalący w twarz o 07.00 rano to nic przyjemnego, muszę pomyśleć o cieplejszych dresach na zimę.

Też bym chciała biegać... tylko nie mam z kim...albo nie mam w czym...albo jak się już wybiorę to więcej z tego szkód niż pożytku (głupia w trampkach do lasu się wybrała biegać)...albo kończymy z koleżanką przy :407_beer:... zawsze znajdę argumenty "za" :D

Podziwiam za hart ducha i wytrwałość... ja zaczekam do wiosny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Mała napisał:

Też bym chciała biegać... tylko nie mam z kim...albo nie mam w czym...albo jak się już wybiorę to więcej z tego szkód niż pożytku (głupia w trampkach do lasu się wybrała biegać)...albo kończymy z koleżanką przy :407_beer:... zawsze znajdę argumenty "za" :D

Podziwiam za hart ducha i wytrwałość... ja zaczekam do wiosny ;)

Zaczekaj na mnie... Plizzz... Od tego zaczniemy! 

IMG_20180115_225958.jpg

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...