Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłą sobotę pierwszy raz miałem sparing sędziowany. Adrenalina spora mimo dość skromnej publiczności w postaci osób bioracycj udzial i kilkunastoma obserwatorów.
Przeżycie mega, wieczorem jeszcze trzymała adrenalina.
Jestem zadowolony bo coś pokazałem, nie dałem się powalić.e9c89442d33087d25b9ee054d5cc2956.jpg9900d36092bedd185253a61e81060188.jpgbab6731c85e33a0576b36f054f6d99fe.jpg1adaef56c57dc4f81e8014e3d40a535e.jpg

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 5
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Witam wśród dwóch cyfr, oby na zawsze. Bez treningu, bo okazuje się, że raczej będzie operacja na nogę kolego @ArekH, a wg ZUS jestem zdrowy i musiałem w tym miesiącu zapłacić wyrównanie ponad 5tys zł, co prawie wystarczyłoby na prywatny zabieg stabilizacji. Brak słów na to wszystko. Tylko k... Lecą w powietrze. 

@mav3rick to jakiego koloru baletki wybierasz? Białe, błękitne czy różane? ?

IMG_20191030_092658.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wśród dwóch cyfr, oby na zawsze. Bez treningu, bo okazuje się, że raczej będzie operacja na nogę kolego [mention=30]ArekH[/mention], a wg ZUS jestem zdrowy i musiałem w tym miesiącu zapłacić wyrównanie ponad 5tys zł, co prawie wystarczyłoby na prywatny zabieg stabilizacji. Brak słów na to wszystko. Tylko k... Lecą w powietrze. 
[mention=165]mav3rick[/mention] to jakiego koloru baletki wybierasz? Białe, błękitne czy różane?
IMG_20191030_092658.jpg.462afc163f80064acca4fe29294f698f.jpg
Utrzymaj taką wagę to wtedy pogadamy znając życie, słabszy dzień wraz z pepsi już za rogiem czycha na Ciebie. Ale życzę, jak najlepiej, bo w końcu chodzi tutaj o zdrowie

PS

dziwne, żeby chudnąć to trzeba za każdym razem się tym chwalić. Ale co kto lubi wiedz, że wszyscy trzymamy kciuki i Cię dopingujemy ?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
25 minut temu, booohal napisał:

Tak to byś te pięć tysi przeżarł albo przepił Pepsi. ZUS dba o Twoją wagę. Miast im podziękować to Ty urwy ślesz. Niewdzięcznik!

Miałbym z 3 Aventusy za to lub wycieczkę do Barcelony aby zobaczyć Messiego na żywo lub dołożyłbym z 2tyś i mógłbym przeprowadzić operację, bo oczywiście na NFZ nie da rady albo na wycieraczkę do AMG :)
 
@mav3rick to inaczej, jeśli do zlotu zejdę poniżej 80kg, to raz przyjedziesz na niego w końcu, dwa zatańczysz dla nas na nim? :)
 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...