Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bogdaniec ziomku. Woj Lubuskie. :icon_arrow1: W Boguniewie, to Grendziu mieszka. 

 

9 minut temu, Linek727 napisał:

Czy dopuszczasz pogryzienie przez wiejskie kundelki? To byłaby dynamiczna scena...

Dopuszczam wszelkie scenariusze. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 godzin temu, tobiasz napisał:

No to na takim podejściu tego 70 kg co chcesz nie osiągniesz. Musisz wiedzieć co i ile jesz by w późniejszym etapie jak staniesz w miejscu wiedzieć co przyciąć. Takie jedzenie na oko i do tego dwa posiłki, kiepsko. A teraz jestem przekonany że jesz o wiele za mało niż powinieneś

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

To się może nie udać, jak masz czas przeczytaj cały wątek ???

 

5 godzin temu, mav3rick napisał:

Tutaj nie ma co się rozpisywać, to jest dopiero początek roku, przed Darkiem jeszcze kilkanaście startów z dietami emoji23.png Darkowe diety to już stały element tego forum. On nie może schudnąć, bo forum by już nie było takie same emoji16.png Tyle razy trzymaliśmy kciuki za powodzenie, że już Nas paluchy bolą emoji6.png za dużo czynników zewnętrznych występuje w życiu, które zawsze stają na przeszkodzie, a to zmiany klimatu, ciśnienia, samopoczucia, czynniki ludzkie i wiele wiele innych, które zaburzają silną wolę Darka. emoji6.png

 

W punkt, ale jak nie teraz to kiedy? ?

 

4 godziny temu, ArekH napisał:

Rzucę Tobie wyzwanie. Jeśli kiedykowiek, świadomie, zejdziesz do 75kg. Ja, po przejściu na emeryturę, jako 60 latek, obiecuję dotrzeć na Nienawiszcz  piechotą. Bez sprzętu wędkarskiego, a jedynie z zapasem wody i kanapek. 

Trzymam za słowo, a co będzie, jeśli zrobię to wcześniej ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

102,2kg. Co drugi dzień orbitrek, wczoraj rekord 45minut, na razie zaplanowałem bez dodatkowych obciążeń, aby stawy nie dostały w d... . Powoli brak zawrotów w głowie co po 2 tygodniach jest bardzo fajnym osiągnięciem i jak dla mnie motywacją do dalszej zabawy. Brak Pepsi i brak posiłków po 16tej się sprawdza???

@Grzes77dajesz, bo jak nie, to Ci konta na xyz zablokuje ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Grendziu napisał:

102,2kg. Co drugi dzień orbitrek, wczoraj rekord 45minut, na razie zaplanowałem bez dodatkowych obciążeń, aby stawy nie dostały w d... . Powoli brak zawrotów w głowie co po 2 tygodniach jest bardzo fajnym osiągnięciem i jak dla mnie motywacją do dalszej zabawy. Brak Pepsi i brak posiłków po 16tej się sprawdza???

@Grzes77dajesz, bo jak nie, to Ci konta na xyz zablokuje ???

Ja też chcę się ogarnąć ale zaczynam podczas wielkiego postu, będzie łatwiej. Z wagi nie chcę schodzić, pozbycie się tkanki tłuszczowej i lekka nadbudowa mięśni. Zobaczy co z tego wyjdzie, oby forma sprzed 1,5 roku.

@Grendziu trzymam kciuki ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Grendziu napisał:

102,2kg

-4,7 kg w 2,5 tygodnia????

Nie za dużo?

Teraz chyba przeginasz w drugą stronę i w ten sposób do końca lutego będziesz miał 62 kg, a jak Ci się znudzi to dowalisz do 120 ?

Edytowane przez Hotpoint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
25 minut temu, Hotpoint napisał:

-4,7 kg w 2,5 tygodnia????

Nie za dużo?

Nie za bardzo , bo na początku to była woda itd, na starcie jest łatwo :P

Wyoarowały bombelki dopieeo???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

102,2kg. Co drugi dzień orbitrek, wczoraj rekord 45minut, na razie zaplanowałem bez dodatkowych obciążeń, aby stawy nie dostały w d... . Powoli brak zawrotów w głowie co po 2 tygodniach jest bardzo fajnym osiągnięciem i jak dla mnie motywacją do dalszej zabawy. Brak Pepsi i brak posiłków po 16tej się sprawdza
[mention=722]Grzes77[/mention]dajesz, bo jak nie, to Ci konta na xyz zablokuje
Ale ty uparty jesteś tak się męczyć i głodzić. Zawroty głowy to możesz mieć przy odwodnieniu na scenę przy 5%bf a nie przy takim poziomie chabasu.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...