Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Grendziu napisał:

On też nie grał z  10/15lat i jest lekko przytyty aktualnie, jedyne co, to technika została i ciut lepsza kondycja. W tenisie jest jednak tak, że warto grać z lepszymi, aby coś podpatrzeć i się uczyć.

Reszta osób z którymi ostatnio grywam, to moi koledzy amatorzy, a że trochę za dużo tego było, to chwilowo odpocznę.

Darek, kondycja i wytrenowanie.

Stawy mięśnie i cała motoryka.

Jemu wystarczy „chwila” by się rozruszać, ty potrzebujesz „wieczności” ??

Dobra, nie będę już cię szczypał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
18 minut temu, MrProper napisał:

Darek, kondycja i wytrenowanie.

Stawy mięśnie i cała motoryka.

Jemu wystarczy „chwila” by się rozruszać, ty potrzebujesz „wieczności” ??

Dobra, nie będę już cię szczypał ?

Synek wiem o tym.???

Do wypadku czyli 30roku życia trenowałem min. 5 razy w tygodniu, amatorsko, bo amatorsko, ale treningi czasami były po 3h i więcej.  Może nie było to pod okiem super specjalistów, ale trenowałem i bawiłem się tym dla siebie.

Teraz organizmu nie oszukam, głową chce, ciało nie daje rady, ale powoli małymi kroczkami dojdę do tego co chce w końcu ??? cele są niezmienne. 90kg na koniec roku, 80kg na maj 2023, pierwszy minus 10kg do końca wakacji osiągnąłem o miesiąc szybciej niż chciałem. Więc jestem dobrej myśli.

  • Heart 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synek wiem o tym.
Do wypadku czyli 30roku życia trenowałem min. 5 razy w tygodniu, amatorsko, bo amatorsko, ale treningi czasami były po 3h i więcej.  Może nie było to pod okiem super specjalistów, ale trenowałem i bawiłem się tym dla siebie.
Teraz organizmu nie oszukam, głową chce, ciało nie daje rady, ale powoli małymi kroczkami dojdę do tego co chce w końcu cele są niezmienne. 90kg na koniec roku, 80kg na maj 2023, pierwszy minus 10kg do końca wakacji osiągnąłem o miesiąc szybciej niż chciałem. Więc jestem dobrej myśli.
Pomóc ci?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
19 minut temu, tobiasz napisał:

Pomóc ci?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Nie, dziękuję. Wszystko idzie zgodnie z planem, oprócz kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóc ci?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Jeśli można to z chęcią skorzystam ale za jakiś czas.
Zbieram się do zmiany odżywiania jakiś czas już. Tak mam, że czas musi nadejść bo jak za coś się biorę to biorę a nie płaczę jak portowa.
Dodam, że w życiu byłem tylko raz na diecie około 3 miesięcy jakieś 12 lat temu. Od lat 16 ważę praktycznie tak samo +-3kg tzn bardziej minus. Nigdy nie ważyłem więcej niż 116kg przy wzroście 184.
Nie palę, nie piję. Cukrowych napojów spożywam niewiele a soli nie używam od dawna. Piję bardzo dużo yerby.
To takie wstępne info ;)

Dodam, że znam i grałem z 3 rakietą, przegrała.

Tylko spin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można to z chęcią skorzystam ale za jakiś czas.
Zbieram się do zmiany odżywiania jakiś czas już. Tak mam, że czas musi nadejść bo jak za coś się biorę to biorę a nie płaczę jak portowa.
Dodam, że w życiu byłem tylko raz na diecie około 3 miesięcy jakieś 12 lat temu. Od lat 16 ważę praktycznie tak samo +-3kg tzn bardziej minus. Nigdy nie ważyłem więcej niż 116kg przy wzroście 184.
Nie palę, nie piję. Cukrowych napojów spożywam niewiele a soli nie używam od dawna. Piję bardzo dużo yerby.
To takie wstępne info wink.png

Dodam, że znam i grałem z 3 rakietą, przegrała.

Tylko spin.

Soli nie ma co sie bac na takim etapie, jak bedziesz chciał wyjsc na scenę wtedy można się o nią martwić. Ja sole tylko jajówe i pomidory. A mięso jakies gotówce, sól i tak tam jest także looz.
Od "diet" z daleka, to nie ma męczyć głowy bys mial przy zjedzeniu czegoś "niedozwolonego" wyrzuty sumienia przez miesiąc. Trzeba nauczyć się jeść i sobie pomału wszystko wdrażać z lekką głową.

To czekam gerdziu niecierpliwie na te 80kg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...