Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aby pocieszyć @Grendziu powiem, że też muszę brać się za siebie. Od wakacji przytyłem 2kg, stosuję dietę Dareckiego "to ostatni weekend rozpusty" i waga stoi. Co poniedziałek redukcja, a sobota i niedziela rozpusta ? ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem ubiegły week, otworzyć i zamknąć sezon spin, na bezrybnej wodzie, mam zaliczone . Ten sezon do najlepszych pod względem wyjazdów nie należał - były ważniejsze tematy w domu, pstrągi posypały i poczekam za nimi do wiosny. W tym czasie się przygotuję na półmaraton i 1/8 iromana chyba ze power pozwoli to 1/4.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Detox to robią na bieżąco twoje flaki, nie wierz w te bzdury

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=2027]tobiasz[/mention] Ty się bawisz w te klocki. Ja jedynie raz w tygodniu, góra dwa, po zmianie, dyrdam sobie spod Katedry na Kostrzynską, piechotką. Ma to sens? Ok. 5km. 
Każdy ruch ma sens, najważniejsza to spontaniczna aktywność, nabijaj kroki, jak nie musisz to nie siedź, łaź w kółko czy z pokoju do pokoju w domu. Przez cały taki dzień nakulasz więcej kcal niż np. 30 min biegu jak cały dzien na dupie siedzisz bez ruchu

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Godzinę temu, tobiasz napisał(a):

łaź w kółko czy z pokoju do pokoju w domu

Ustaw sobie w kuchni browarek, a w pokoju kieliszek i flaszkę, chodzisz tyle razy aż nie padniesz, jak spragniony i odwodniony to dziabiesz ???

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaw sobie w kuchni browarek, a w pokoju kieliszek i flaszkę, chodzisz tyle razy aż nie padniesz, jak spragniony i odwodniony to dziabiesz
W tym co piszesz, jest sens ;)

Tylko spin.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

@Ostapjak tam odchudzanie Fighterze, zaczął już, czy potrzebujesz trenera personalnego ? proponuje takiego jednego, pseudonim "711" gorzej przygotować jak na turniej w piłce nożnej się nie da, więc jak z nim zaczniesz, będzie ogień ???

IMG_20221206_103715.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=31]Ostap[/mention]jak tam odchudzanie Fighterze, zaczął już, czy potrzebujesz trenera personalnego proponuje takiego jednego, pseudonim "711" gorzej przygotować jak na turniej w piłce nożnej się nie da, więc jak z nim zaczniesz, będzie ogień
IMG_20221206_103715.jpg.833523924e1e047f25c9443b3dee204a.jpg
Brakuje białka

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...