Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, tobiasz napisał(a):


Nie robię nic, byłem w niedziele na 1h no i padła noga emoji851.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pytam czy wcześniej robiłeś czy tylko pędzel i do przodu na maxa.

Próbuje zrozumieć dlaczego to masz w promocji i co mam zrobić, żeby mnie nie dopadło.

💩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak robiłem wybiegania wcześniej, ale był tez fizjo i na bierząco rolowanie i rozciąganie. Przez siłownie mocno mi się czwórki spinają. Niby nogi mocne ale na bieg się to nie przekłada niestety.
Jak już zacząłem trenować to z głową, bez biegania bez celu przed siebie. Muszę pomału wdrażać kilometry tygodniowe i powinno być ok, no i wrócić do masaży. Szczęście o tyle, że fizjo pokazał jak sobie zrobić terapie i na kolejny dzień ustępuje. Ale jak na biegu złapie to koniec


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tobiasz napisał(a):
Tak robiłem wybiegania wcześniej, ale był tez fizjo i na bierząco rolowanie i rozciąganie. Przez siłownie mocno mi się czwórki spinają. Niby nogi mocne ale na bieg się to nie przekłada niestety.
Jak już zacząłem trenować to z głową, bez biegania bez celu przed siebie. Muszę pomału wdrażać kilometry tygodniowe i powinno być ok, no i wrócić do masaży. Szczęście o tyle, że fizjo pokazał jak sobie zrobić terapie i na kolejny dzień ustępuje. Ale jak na biegu złapie to koniec


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Pewnie gdybym zaczął robić jakieś ge.........ćwiczenia biegaczy to by pomogło ale kiedy na to wszystko czas, wstaje już od dwóch tygodni przed praca 5:15 i robię rowerek, się ociepli będzie biegane.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2023 o 13:14, tobiasz napisał(a):

no i padła noga emoji851.png

Tee... Półmaraton 😆

Widzę, że jedziesz metodą "Na Grubego". Giry jeb.ą, ale trzeba zapier...ać. 

Może i mnie zacznie trenować 😆💩🐷

💩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tee... Półmaraton
Widzę, że jedziesz metodą "Na Grubego". Giry jeb.ą, ale trzeba zapier...ać. 
Może i mnie zacznie trenować


Tylko ja tu znam przyczynę i co jest, a ten się oszukuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Organizm dostał odpoczynek, przestało boleć, czas na dietę z głową i treningi, tak aby się nie zajechać. 

W następną sobotę będzie próba w 🎾🎾🎾 na turnieju, jeśli nadgarstek pier... To 6 tygodni przerwy robię aby go zaleczyć i tylko Air Bike będę się katować 🤮🤮🤮

Szukam trenera, a najlepiej trenerki personalnej, bo @tobiasz nie ogarnia mojego rygoru 😂😂😂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grendziu napisał(a):

czas na dietę z głową i treningi

Chyba już nikt nie ma do tego siły, więc "róbta co chceta", bo i tak tradycyne 💩 z tego będzie.

Propouję, żebyś Gruby zaczał już tylko pisać ile do przodu kg 🐷

💩💩💩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...