Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Pierwsza jednostka treningowa zaliczona.  Jakieś śmieszne marszo biegi

 Słabo to wygląda. Jutro ważenie. Alko to trzy piwa w sobotę i te trzy piwa jakoś trzymam na tydzień. Gorzej z paszą. Pepsi jak jest to też minimalnie cały czas i tylko weekend. Energetyki były jak spałem po 2h na dobe i jezdzilem za autami. To mnie głównie rozlegulowało. Inne słodkie prawie wcale, ale za to weszły pyry kilka razy na obiad i jutro może być bliżej @Grzes77 niż dalej:champagne-2010:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już tak będzie, czyli 1-2 kg tygodniowo, no ale tego się nie przeskoczy. W tym tygodniu tylko 1,5kg, pewnie byłoby z pół kilo mniej, bo byłem tylko 2 razy na siłce. Łącznie przez dwa tygodnie minus 5,4 kg :o;):champagne-2010:

20180820_083805.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja rano 102,1kg :P @Grzes77 gonisz mnie. Mam nadzieję, że pseudo marszo biegi dziś też zaliczę, byłby rower, ale Zeus na tym cierpi, a tak jak poszedł w pole wczoraj za zającem to miałem zaćmę ich goniąc :)

Od września sala i orlik, oraz padła propozycja w niedzielę w tenisa od byłego zawodnika, który kiedyś grał i rywalizował m.in z mężem Agnieszki Radwańskiej :39icon:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Splot napisał:

Ogień Panowie. Grześ małymi kroczkami do celu.
Grendziu więcej stabilności i mnie dogonisz.
Dobrze Wam idzie emoji106.png806382f639f699c9f7c4bfe48605cb98.jpg8b57ed29453b6d009b49c972123974f6.jpg

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Widzę ze robisz za teamlidera ? ??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identycznie jak w ubiegłym tygodniu zbiłem 1,5kg, widocznie taką masę bez problemu mogę zbijać tygodniowo. Pomimo :beer1:na rybach i piątkowej imprezy udało mi się jeszcze schudnąć B|. Łącznie przez 3 tygodnie 6,9kg, nie jest źle, mogłoby być lepiej, ale co weekend ktoś sobie o mnie przypominał i były grille, jak siedzisz w domu i nie myślisz o odchudzaniu, to cię nikt nie zaprosi :D, jestem zadowolony z siebie, bo trzymam się planu :champagne-2010:

20180827_060519.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A ja znowu muszę przełożyć termin:$ mimo, że jadę łazić po górach to wieczorami może to się źle skończyć, browary, kupne obiadki:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...