Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ładnie @Grendziu wychodzi, że masz 2,4 mniej od ostatniego ważenia. Czyli cała trójka solidarnie ponad 2 kg mniej. Gratulacje. Teraz będzie jeszcze trudniej :) 

To ja może podbiję stawkę i zaproponuję jeszcze jedną zabawę. Przegrani kupują zanętę na rzecz fundacji, która przekaże ją dla jakiejś szkółki wędkarskiej w takiej wadze, ile schudnie wygrany :) Cel szczytny, a i fundacja zarobi punktów w ramach społecznego działania :) 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Grendziu napisał:

Trzymam się wersji, że miałem 105,1 lepiej brzmi dla psychiki, ale niech będzie 2,4 mniej :)

Cuś kombinujesz :) No, ale teraz jest foto wagi i będziemy mogli zobaczyć :)

A tak BTW, to również proponuję, by na naszym wypadzie wędkarskim po zakończeniu zabawy było ważenie i ta waga nie była większa, jak 1 kg od tego, co zadeklarował zwycięzca. By się potem nie okazało, że ktoś dostał mega efektu jojo po tym, jak przestał się o pralkę opierać :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Dominik napisał:

A tak BTW, to również proponuję, by na naszym wypadzie wędkarskim po zakończeniu zabawy było ważenie i ta waga nie była większa, jak 1 kg od tego, co zadeklarował zwycięzca. By się potem nie okazało, że ktoś dostał mega efektu jojo po tym, jak przestał się o pralkę opierać :) 

Dokładnie, chyba tu się dzieci nie spotkały, tylko goście z honorem, proszę bez oszukiwania, to tylko zabawa :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, Grzes77 napisał:

Dokładnie, chyba tu się dzieci nie spotkały, tylko goście z honorem, proszę bez oszukiwania, to tylko zabawa :champagne-2010:

No właśnie. Mnie to nie potrzebne. Traktuje jako zabawę.  Swoją drogą @Grzes77 masz do mnie prawie 20kg. Masz niezły zapas do zbijania:39icon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grendziu napisał:

Swoją drogą @Grzes77 masz do mnie prawie 20kg. Masz niezły zapas do zbijania:39icon:

Dlatego, by Grześ nie miał za dużo fory ustaliliśmy systematyczność, a nie ilość. To tak, jak na zawodach. Łowiąc jednego karpia 10kg przegrasz z tym, co złowi 15kg leszczy :) Aczkolwiek za tego karpia też należy się uznanie i jak Grześ sobie z brzucha taki karpiowy rekord Polski zrzuci, jak to ma w planach, to sam mu ekstra browara postawię, bo się należy :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...