Skocz do zawartości

Zbijanie wagi dla zdrowia i Ryb


Grzes77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

@Grzes77chyba Cię gonie, generalnie tragedia... 103,8kg, po wczorajszym nocnym hamburgerze.... Najgorsze jest to, że nadal mam wyknonywać tylko ćwiczenia i reszta się nie za bardzo ruszać.
Dobra koniec stękania, czas coś zrobić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=722]Grzes77[/mention]chyba Cię gonie, generalnie tragedia... 103,8kg, po wczorajszym nocnym hamburgerze.... Najgorsze jest to, że nadal mam wyknonywać tylko ćwiczenia i reszta się nie za bardzo ruszać.
Dobra koniec stękania, czas coś zrobić....
Ja ostatnio też mam kryzys. Waga 90kg, muszę zgubić brzuch do Rybomani, żeby w niedzielę na jakimś stoisku wmówić że sam jej ten towar i dzięki temu dobrze wyglądam

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, Splot napisał:

Ja ostatnio też mam kryzys. Waga 90kg, muszę zgubić brzuch do Rybomani, żeby w niedzielę na jakimś stoisku wmówić że sam jej ten towar i dzięki temu dobrze wyglądam emoji1787.png

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Ale  my nic sprzedawać nie będziemy jako Fundacja :221_see_no_evil: Tylko ulotki rozdawać przy czymś fajnym jak zdążymy zrobić, stąd pytałem o Elę, bo jak nie to muszę szukać hostessy, bo @Aga na targach już ukradli i pracuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Grendziu napisał:

@Grzes77chyba Cię gonie, generalnie tragedia... 103,8kg, po wczorajszym nocnym hamburgerze.... Najgorsze jest to, że nadal mam wyknonywać tylko ćwiczenia i reszta się nie za bardzo ruszać.
Dobra koniec stękania, czas coś zrobić....

Goń, goń będzie mi raźniej :P:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale  my nic sprzedawać nie będziemy jako Fundacja :221_see_no_evil: Tylko ulotki rozdawać przy czymś fajnym jak zdążymy zrobić, stąd pytałem o Elę, bo jak nie to muszę szukać hostessy, bo [mention=972]Aga[/mention] na targach już ukradli i pracuję...
Grendziu wiem, stanę obok Feeder Baita

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Grendziu napisał:

Quwa nie mogę odpalić jakośo.O

To chyba przychodzi z wiekiem. Ja Cię rozumię i nie ganię za to, bo sam wiem, jak to jest. Nieraz silna wola nie wystarczy, wtedy jest jeden ratunek, ...

młoda spódniczka :P, gdyby się jakaś młoda laska zakręciła koło Ciebie, to 10 tracisz w dwa miesiące. Mam nadzieję, że @Aga zrozumie mój "czarny humor", no i gdy schudniesz, to nie nabierze podejrzeń :champagne-2010:

Edytowane przez Grzes77
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Grzes77 napisał:

To chyba przychodzi z wiekiem. Ja Cię rozumię i nie ganię za to, bo sam wiem, jak to jest. Nieraz silna wola nie wystarczy, wtedy jest jeden ratunek, ...

młoda spódniczka :P, gdyby się jakaś młoda laska zakręciła koło Ciebie, to 10 tracisz w dwa miesiące. Mam nadzieję, że @Aga zrozumie mój "czarny humor", no i gdy schudniesz, to nie nabierze podejrzeń :champagne-2010:

 

Nie ma to jak pójść na łatwiznę, prawda?

Po co się starać dla rodziny - syna?! żeby  być zdrowym i móc z nim spędzać aktywnie czas. Lepiej zostawić wszystko i iść się zabawić z laską dla której zrobi się wszystko a dla rodziny nie chciało się.... GRATULUJE  poczucia odpowiedzialności i dorosłości,.... no chyba że się mylę??

czyli jak partnerka zachoruje i potrzebuje pomocy to, wg takiego toku myślenia, idzie się w PIZDU.... BRAWO PANOWIE!!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...