Skocz do zawartości

No Kill - moje przemyślenia


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szlajam się po tych forach już co nieco i nie raz jadkę słowną widziałem, np. jechali po człowieku bo okazowego leszcza zabrał, nooo szkoda tej ryby, ale czasami padają słowa że by takiego ubili, utopili, wykastrowali, zgwałcili mu matkę i wiele innych ciekawych. Prawdziwi obrońcy ryb, co nie? A ja się zawsze wtedy pytam, jak można ryby szanować  a człowieka ni cholery. Wiecie jaka reakcja, gównoburza na chwilę ucicha, chyba jakaś refleksja się ludziom w głowach uruchamia, nooo ale to tylko na chwilę....:D

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzał w dziesiątkę Tomaszu. Takie texty to nie rzadkość. Ja już się pogodziłem z własną rolą wapniaka-mięsiarza +50, w gumofilcach, co czasem ordynarnie żre rybę własnoręcznie złowioną, zamiast kupić na straganie tą co z nieba spadła, a nie z wody się wzięła. Ot taka złośliwość z Mojej strony. ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MrProper napisał:

Zapomniałeś dodać którzy powinni wymrzeć :/ 

Dokładnie takie teksty czytałem na forum mieniące się.  p o s t ę p o w y m.

Co ciekawe., byli to z reguły młodzi, elokwentni ludzie. Nie spotykało to się z żadnym potępieniem, ze strony znanych youtouberów, w tym ze strony największej gwiazdy. Jak próbowałem kulturalnie protestować, co najwyżej szły ogólne apele o powściągliwość.

Moja konsekwencja w kulturalnym proteście przeciwko takiemu chamstwu, zwróciła przeciwko mnie uwagę jego zwolenników. No,  świetnie się z tym czułem :AreYouSerious-min:

 

 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne. Ubliżaniem i złorzeczeniem niewiele się zwojuje, w żadną stronę. Co muszę przyznać, Mnie bezpośrednio, osobiście, nikt nigdy na forach nie obraził(sory, raz). Jeśli już, to właśnie takie uogólnianie, wrzucanie do jednego wora zraża ludzi. Zdaję sobie również sprawę że regulaminy i limity mamy nieadekwatne do warunków panujących na łowiskach, ale nie można potępiać ludzi za to, że się ich trzymają. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Jurek napisał:

Dokładnie takie teksty czytałem na forum mieniące się.  p o s t ę p o w y m.

Co ciekawe., byli to z reguły młodzi, elokwentni ludzie. Nie spotykało to się z żadnym potępieniem, ze strony znanych youtouberów, w tym ze strony największej gwiazdy. Jak próbowałem kulturalnie protestować, co najwyżej szły ogólne apele o powściągliwość.

Moja konsekwencja w kulturalnym proteście przeciwko takiemu chamstwu, zwróciła przeciwko mnie uwagę jego zwolenników. No,  świetnie się z tym czułem :AreYouSerious-min:

 

 

Jurku Tylko ubolewać nad taką sytuacją

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...