Skocz do zawartości

Dzień dobry :)


grych
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)
Od urodzenia mówią do mnie Rychu, mam 40 lat, mieszkam w Ostrowie Wlkp. Moją ulubioną metodą jest spławik. Ryby łowię od prawie 30 lat, ale mam nadzieję czegoś się od Was uczyć, żeby móc łowić coraz większe ryby :39icon:  ;)   Widzę tu sporo osób z innego forum, więc niektórym mój nick może wydać się znajomy, jak np. koledze @Jurek, który powiedział mi o istnieniu tego forum. Nie samymi rybami człowiek żyje, ja także, a moją drugą pasją jest muzyka. To chyba tyle na początek

Edytowane przez grych
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Gdyby nie ten wiek, podobny do mojego to bym powiedział "część Tato", bo to Ryszard właśnie nauczył mnie wędkować. Witaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy.


Ps. No i chyba tym sposobem Jurek dostanie bana na SIG -u.
Nie lubią nas tam, bo nie wiedzieć czemu traktują nas jak konkurencję. A my przecież popieramy zabijanie ryb i jesteśmy za PZW, IRŚ i komuną, wiec żadną konkurencja nie jesteśmy.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mną jest jeszcze gorzej, bo ja nie mogę się nawet zarejestrować jak bym chciał. Takiego mam bana.
A to dlatego, że jestem w zarządzie PZW, w radzie Fundacji dlaryb.pl i znam Kotwica. Z tego ostatniego to jestem szczególnie dumny. Myślę, że każdy kto miał okazję go poznać podziela moje zdanie.


  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elvis napisał:

Ze mną jest jeszcze gorzej, bo ja nie mogę się nawet zarejestrować jak bym chciał. Takiego mam banaemoji529.png. emoji33.pngemoji23.pngemoji6.png
A to dlatego, że jestem w zarządzie PZW, w radzie Fundacji dlaryb.pl i znam Kotwica. Z tego ostatniego to jestem szczególnie dumny. Myślę, że każdy kto miał okazję go poznać podziela moje zdanie.

 

Ja już zaliczyłam dwa takie bany :P  A jak mam być szczery, to nie chce mi się już kombinować aby dostać trzeciego - Ale kto wie może spróbuje jak się będę nudził  :D:D 

Ale kręgosłupa tak czy siak nie dam sobie przetrącić B|

Ps. Mam nadzieję że przyjdzie mi Go @Kotwic poznać i podzielić twoje zdanie :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...