Skocz do zawartości

Quick drag czyli szybki hamulec


NPC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uprzedzam, że moja aktywność to będzie głownie pisanie poradników lub pomoc innym dlatego zaczynamy zabawę :) W razie czego tekst dostanie @Jurek i będzie publikował.

Szybki, obrazkowy poradnik jak zrobi QD w domu.

Potrzebny będzie śrubokręt i 5 min pracy, czasami trzeba zamiast sprężyny wstawić pasującą rurkę igielitową do paliwa, plastikową, można udać się do tokarza, można wykorzystać sporo rzeczy z domu, w ostateczności można wystrugać z drewna :P Większość konstrukcji będzie działać bez problemu, sprężynkę sugeruję schować w torebkę strunową wraz z karteczką i opisem.

 

Penn 

 

Daiwa

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się tym tematem interesowałem, i z tego co wiem nie wszystkie kołowrotki można w ten sposób przerobić. Nie wiem czasem czy i @Ostap coś przy tym nie grzebał, ale ręki uciąć to se nie dam

 

A Pana z tatuażami :)  haa, to jest pamięć absolutna :P   pamiętam :) 

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 godziny temu, NPC napisał:

Uprzedzam, że moja aktywność to będzie głownie pisanie poradników lub pomoc innym dlatego zaczynamy zabawę :) W razie czego tekst dostanie @Jurek i będzie publikował.

Szybki, obrazkowy poradnik jak zrobi QD w domu.

Potrzebny będzie śrubokręt i 5 min pracy, czasami trzeba zamiast sprężyny wstawić pasującą rurkę igielitową do paliwa, plastikową, można udać się do tokarza, można wykorzystać sporo rzeczy z domu, w ostateczności można wystrugać z drewna :P Większość konstrukcji będzie działać bez problemu, sprężynkę sugeruję schować w torebkę strunową wraz z karteczką i opisem.

 

Penn 

 

Daiwa

 

Zatem, często będziesz  lądować na głównej, jeśli pozwolisz ? z dopiskiem nicka, jako autora :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj temat to coś napiszę z obrazkami. Nie wiem co Was interesuje ale spławik i mucha to nie moja bajka.

 

Edycja

Może ciężarki ekologiczne, koszyki zanętowe na rzekę lub na staw?

A ja coś napisałem odkrywczego? To są rzeczy znane od wielu lat :)

Edytowane przez NPC
Dopisek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
24 minuty temu, NPC napisał:

Daj temat to coś napiszę z obrazkami. Nie wiem co Was interesuje ale spławik i mucha to nie moja bajka.

 

Edycja

Może ciężarki ekologiczne, koszyki zanętowe na rzekę lub na staw?

A ja coś napisałem odkrywczego? To są rzeczy znane od wielu lat :)

Technika dowolna, każdy tutaj działa dla dobra Fundacji, taka nasza idea. Jedni piórem, inni działaniem, jeszcze inni edukacja itd. ? To co najlepsze promujemy;) Ciężarki ekologiczne tym bardziej świetny temat. Można prowadzić bloga, można wpisami na forum, ja jestem od tego aby wyłapać i przenieść co fajnie napisane, poparte fotkami na główną. Czasmi mi coś ucieknie, nie zawsze mam czas, ale staram się jak mogę. 

Czy stary temat? Hmmm odkrywczy i to już jest duży plus, nie każdy o tym słyszał, więc dlaczego takich czy innych tematów na stałe nie przerzucać na główną stronę? ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...