Skocz do zawartości

Kradzież sprzetu


suwi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TĘPIĆ ZŁODZIEI!!!  

Koleżanki i Koledzy,

Miało miejsce smutne zdarzenie. W ostatnich dniach (prawdopodobnie wczoraj tj. 7 stycznia) okradziono moją (i nie tylko) piwnicę. 
Zrabowano większość sprzętu karpiowego który dało się wynieść. Sytuacja miała miejsce w Olsztynie przy ul. Juliana Dadleza 3 (Jaroty).
Co dokładnie zrabowano?
- 2 kołowrotki Daiwa Infinity 5500
- 2 kołowrotki Shimano Big Baitrunner LC
- 2 wędki Greys PLatinum 13ft 3,5lb
- 1 wędka Daiwa Ryukon 12ft 3lb
- 1 wędka Robinson Diaflex Carp 12ft 3,5lb
- zestaw 4 sygnalizatorów Fox RX Digital (wszystkie niebieskie diody) z centralką
- podbierak Fox Torque
- echosonda Lowrance Elite 5
- kamera podwodna STS KA:03
- pokrowiec na wędki Tandem Baits 13ft
Po za tym sporo drobnego sprzętu (swingery, waga, worki itp. itd.).
Tyle pamiętam na tą chwilę, choć ciężko mi się teraz myśli ?
Sami wiecie jakiej wartości jest nasz sprzęt i ile czasu się go kompletuje.
Gdyby ktoś trafił na "szemrane" oferty, bądź możliwość zakupu wymienionych przedmiotów po "okazyjnej cenie", proszę o kontakt ze mną pod numerem tel. 790-773-942, bądź bezpośrednio z komendą policji w Olsztynie.
Za każdą pomoc w odzyskaniu fantów będę dozgonnie wdzięczny. Czeka również nagroda pieniężna!

Pozdrawiam,
Mariusz Tonkowicz
Goliat Carp Team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suwi, to paskudna wiadomość. Szczerze współczuję. Koszmarne koszta, a o wartości sentymentalnej nie wspomnę. Przykro Mi stary. Będę Miał oko jak by co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię abym mógł z tego miejsca jakoś pomóc, ale trzymam kciuki aby sprzęt się odnalazł cały i "zdrowy" 

Może na Facebooku umieść to ogłoszenie dodatkowo 

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę szok.:Determined-min:

Muszę gdzieś przenieść swoje 2 jaxony arkadie, bo mi pozostanie leszczyna, tylko. Ostatnio,  widziałem jak dwóch kolesi z wyraznym pożądaniem przyglądali się im ma łowisku. Z takimi dziwnymi uśmieszkami. Muszę wzmóc czujność. ! :D

 

 

 

Edytowane przez Jurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężki temat.

Dlatego też za każdym razem tacham swój pokrowiec z wędziskami na górę.

Choć to 3 piętro w starym budownictwie i kondygnacje wysokie.

W sezonie tylko plecak z osprzętem trzymam w aucie, nawet nie w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam ból, znoszę do piwnicy i się boję że oczyszczą. W mieszkaniu nie mam grama miejsca na te graty. Na wiosnę wywożę większość sprzętu do rodziców nad Bug, zostawiam sobie jakiegoś feederka, spławikówkę i spina na wypady około warszawskie a tak reszta po zimowej konserwacji ucieka na wieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...