Skocz do zawartości

MiX DRY


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zaczynałem przygodę z methodą, to był w2009 r. Ale była to sprawa karpiowa. Chociaż nie jestem karpiarzem, o zachęcony skutecznością kolegi kupiłem odpowiednie podajniki pod nią, i łowiłem karpiszszony na federka / Jaxon arcadia, a co !/. Tam dodawałem,  jako jeden ze składników zanęty,  puszkę łososia w oleju. I w zwiazku z tym mam pytaniea do kolegi @MrProper :

1. Czy jest do zdobycia puszka śledzi  " a la stara skarpeta wikinga " ?

2. Ile kosztuje mniej więcej ?

3. Co sądzisz o dodaniu jej do mixu MMM ?

Bo z tego co wiem, to capi okrutnie !!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurku, Nie wiem, nie rozglądałem się czy jest dostępna - mów mi masochista - eejjj, ale bez przesady :D :P 

A czy warto Myślę ze każdy pomysł jest wart przetestowania. Więc postaram się zorientować czy jest dostępna w Holandii.

Jeśli będzie to przywiozę Ci taką abyś mógł dostąpić zaszczytu bycia pierwszym testerem :D:D:P;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MrProper napisał:

Jurku, Nie wiem, nie rozglądałem się czy jest dostępna - mów mi masochista - eejjj, ale bez przesady :D :P 

A czy warto Myślę ze każdy pomysł jest wart przetestowania. Więc postaram się zorientować czy jest dostępna w Holandii.

Jeśli będzie to przywiozę Ci taką abyś mógł dostąpić zaszczytu bycia pierwszym testerem :D:D:P;) 

Mariusz, tylko w wypadku gdy to będzie cena na poziomie kilku euro, Ok ? Abym był wypłacalny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MrProper napisał:

Ale obiecaj mi tutaj 

Że jeśli się spotkamy gdzieś na rybach/zlocie, nie będziesz  mieszał tego wynalazku przy Nas :)  STOI? 

No co Ty ? Chyba że na zawodach będzie jakiś sprzęt jaxona, to zrobię wszystko :Forever_Alone-min:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...