Skocz do zawartości

Jaki fotel do feedera ?


losiu33
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
4 minuty temu, ArekH napisał:

Wszystko dla przyjaciela. Mógł byś się zdziwić. 

Oddałbym też co mogę :champagne-2010::champagne-2010::champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Dominik napisał:

To mówisz @Grendziu, że najlepsze rabaty, u @ArekH dają :)

Dominik. Po niedzieli będę wiedział na czym stoję. Jedzie do Mnie fotel od Przyjaciela z Holandii. Nie będę trzymał przecież 4 szt. Jak by co, jest używany, lekko brudny, ale nie zniszczony. Podam cenę, ale wiadomo, reszta rozbija się o koszty przesyłki. Ja nigdy, używanego co najmniej rok sprzętu, nie wyceniam wyżej jak 50%. No, chyba że jakieś białe kruki, lub napalone "Junaki" :D Chcą płacić drożej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Na razie starcza mi nakolanniki na lod :)

Jak bedziesz wiedzial na czym stoisz, to daj znac. Skoro i tak mam kupic.

Jak o fotel dbasz tak, jak o auto, to o stan jestem spokojny :)

Jak coś, to podrzuc fotki, bo tyle wersji "podwozia" tego cuzo zrobili, ze juz sie gubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, Dominik napisał:

 

Jak o fotel dbasz tak, jak o auto, to o stan jestem spokojny :)

 

U  Arka cały sprzęt jest lepszy niż ten nowy, jest tak dopracowany, że mucha nie siada.
 

 

12 minut temu, ArekH napisał:

Dominik. Po niedzieli będę wiedział na czym stoję. Jedzie do Mnie fotel od Przyjaciela z Holandii. Nie będę trzymał przecież 4 szt. Jak by co, jest używany, lekko brudny, ale nie zniszczony. Podam cenę, ale wiadomo, reszta rozbija się o koszty przesyłki. Ja nigdy, używanego co najmniej rok sprzętu, nie wyceniam wyżej jak 50%. No, chyba że jakieś białe kruki, lub napalone "Junaki" :D Chcą płacić drożej. 

Byś mi to powiedział wczoraj, to bym tego tamtego, innego niż PL nie kupował :P KORUM czy cuuuś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super. Dzieki @Artur Mało fotek tego fotela w necie. Dodatkowo ma torbę z tyłu i wzmocnienia, które może go lepiej stabilizuja, jak Cuzo.

Ostatnio wpadłem przypadkiem na Twój sklep na allegro. Dobre ceny. Po ile ten fotel u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...