Skocz do zawartości

Jaki fotel do feedera ?


losiu33
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Grendziu napisał:

Byś mi to powiedział wczoraj, to bym tego tamtego, innego niż PL nie kupował :P KORUM czy cuuuś :P

Rezerwacji u Mnie nikt nie przeprowadzał jak na tą chwilę. Zawsze masz pierwszeństwo w ofertach :champagne-2010: Choć przyznaję, że Dominik jako pierwszy okazał zainteresowanie. :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
52 minuty temu, ArekH napisał:

Rezerwacji u Mnie nikt nie przeprowadzał jak na tą chwilę. Zawsze masz pierwszeństwo w ofertach :champagne-2010: Choć przyznaję, że Dominik jako pierwszy okazał zainteresowanie. :icon_arrow1:

 

47 minut temu, Dominik napisał:

@Grendziu 3lata fotel kupowal. Jak juz kupil, to okazalo sie, ze zbyt szybko i pochopnie :) Zawsze z netu mozna zwrocic :)

Słowo jest najważniejsze. Dominik jest pierwszy. :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś, kanałami Dyplomatycznymi, dotarła do Mnie przesyłka z Holandii. Mariusz, dziękuję za zaangażowanie i za całokształt. Super wygodna rzecz. 

IMG_20180310_145318.jpg

IMG_20180310_145430.jpg

IMG_20180310_145542.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ArekH napisał:

Dziś, kanałami Dyplomatycznymi, dotarła do Mnie przesyłka z Holandii. Mariusz, dziękuję za zaangażowanie i za całokształt. Super wygodna rzecz. 

IMG_20180310_145318.jpg

IMG_20180310_145430.jpg

IMG_20180310_145542.jpg

Ależ proszę niech służy ? 

Mam nadzieje ze w całości i dobrej kondycji kurier ? dostarczył.

Arek zapomniałem z tego wszystkiego dołączyć pasek do transportu - taki na ramie wiesz ☺️ Bo sie gdzieś zawieruszył przez to wszystko.

Bede pakował klamoty na zlot to pewnie sie znajdzie - wtedy dostarczę ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.03.2018 o 20:20, Dominik napisał:

No super. Dzieki @Artur Mało fotek tego fotela w necie. Dodatkowo ma torbę z tyłu i wzmocnienia, które może go lepiej stabilizuja, jak Cuzo.

Ostatnio wpadłem przypadkiem na Twój sklep na allegro. Dobre ceny. Po ile ten fotel u Ciebie?

Nie pamiętam ale poniżej 300 zl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Administrator

@MrProper zadowolony jesteś z fotela Cresta? 
Zastanawiam się czy sobie nie kupić, czy to jest dobry okres już teraz, czy czekać do lutego na targi i szukać coś nowego. Chciałbym w końcu pobawić się FEEDER ARM...
Nie wiem skąd ta różnica cen...

https://www.fishing-mart.com.pl/pl2/spro-cresta-blackthorne-comfort-chair-high/s/20668
https://fishingworld.pl/pl/p/SPRO-KRZESLO-CRESTA-BLACKTHORNE-COMFORTCHAIR-HIGH/23060452

Myślę, że w jednym ze sklepów zaktualizowano cenę EURO :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...