Skocz do zawartości

Jaki fotel do feedera ?


losiu33
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Grendziu napisał:

Decyzja zapadła. Dziś zamówiłem Trapera, a co, na rybach ma być wygodnie na maksa. 

Drugi zakup to prawdopodobnie propozycja @Tench_fan, na tym fotelu jeśli go nie połamię, będę testował ustawienia, dokupię rózniaste wyposażenie i będę się uczył "zawodowstwa" :39icon:

A na poważnie, to biorę go po to, bo marzy mi się aby syn na nim zaczął trenować, a ja przy okazji odpowiem sobie, czy w Cresty i inne cuda inwestować w przyszłości ?

Czekam na podnóżek, wtedy zobaczysz jaką bazę zarządzania pójdzie stworzyć. :) 

Lepsza będzie od podestu i platformy włącznie B|

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cresta, to naprawdę bardzo stabilna konstrukcja. Nie wierzyłem zanim nie usiadłem na targach. Niestety są też minusy. To nie fotel dla osób niskich, chyba że z podnóżkiem. No i gabaryt po złożeniu jest konkretny. Tak że wyjazd w kilku i miejsca na niego w jednym aucie możemy nie znaleźć.

 

Ja byłem na prawdę zachwycony tą prostą konstrukcją ala Browning, Flagmana. Była również bardzo stabilna, po demontażu nóg zmieści się niemal w każdym bagażniku. Minus to cena i  z jednej strony patrząc, nogi 30stki. Wszystkie akcesoria miał bym do wymiany a i problem, gdzie dorobić nowe uchwyty do elvisowego Feeder Arm. 

IMG_20180211_150128.jpg

 

35 minut temu, Grendziu napisał:

Decyzja zapadła. Dziś zamówiłem Trapera, a co, na rybach ma być wygodnie na maksa. 

Nie uwierzę dokąd nie zobaczę. Fotel to Ty kupujesz od początku istnienia forum. Kto nie wierzy, niech sprawdza wątki po datach. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://m.wedkarski.com/krzesla-fotele/14744-fotel-wedkarski-method-feeder-ak-kzh108-jaxon.html

Czy mógłbym poprosić o opinię tego sprzętu?

Domyślam się, że to Cuzo w na zamowienie Jaxona, ale czy warte zachodu? Minimalnie tańsze od Cuzo, z uwagi chyba na tańsze otapicerowanie i fakt, że Jaxon od Elektrostatyka wydebil super cene za dedykowaną, hurtową serię dla nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Cuzo. Jeśli chodzi o wygodę, zdecydowanie na + Jeśli o dobór akcesoriów, również, bo noga 25, więc z tańszych firm wszystko pasuje. Minusy. Jest mało stabilne tył przód. Po prostu wyczuwa się odchylenia. Można to zniwelować prostą rozpórką ala Ostap. Dodatkowo układ nóg po złożeniu też nadaje mu mało pakowny gabaryt. Za te pieniądze jednak, nic lepszego pod osprzet się nie dostanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, bo ja szukam fotela na rower i ta pakownosc mnie martwi. Wyczytałem, że waży 7,5 kilo, wiec sporo, ale dla mojego reweru ok. Kwestia gabarytów.

To mikado wczesniejsze jest lekkie i pakowne, ale mam troszkę podobną, tańsza wersję z regulacją tylko nóg przednich i średnio to wygodne.

Zaraz się sezon zacznie, a ja z wiadrem po farbie pod dupa zostane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, ArekH napisał:

 

Nie uwierzę dokąd nie zobaczę. Fotel to Ty kupujesz od początku istnienia forum. Kto nie wierzy, niech sprawdza wątki po datach. :P 

Masz racje. Nie zaprzeczam:champagne-2010: Wróć, kupiłem dwa fotele do łodzi Semper o łącznej wartości 1500zł które są g..... Warte. 

Mój elektrostatyk to wehikuł czasu. Jak jest jak siedzieć to po co zmieniać, byłem młody to mi nie przeszkadzało. A jak byłem nastolatkiem to byś widział jak na nocce na leżakach na łodzi siedziałem, to był swoisty hard core, nogi cierpiały na maksa.

Dziś zamówiłem Trapera w sklepie Złoty Hak stacjonarnym w Czerwonaku, codziennie przejeżdżam obok niego i zobaczyłem tam reklamę Traper. 

Napisałem na fejsie i mi ściągną w ten lub następny wtorek ?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
19 godzin temu, ArekH napisał:

Nie uwierzę dokąd nie zobaczę. Fotel to Ty kupujesz od początku istnienia forum. Kto nie wierzy, niech sprawdza wątki po datach. :P 

PACZAJ - produkt jest niedostępny - ciekawe czemu :P
https://sklepdrapieznik.pl/sklep/krzesla-korum-i-preston/14795-krzeslo-korum-ez-chair-lite.html

Co do CRESTA - robi wrażenie, był spoko, już się z nim witałem, może za rok? @ArekH dobrze zauważył, nogi mi latały, a najmniejszy nie jestem. A podestu nie chcę mimo wszystko, za dużo gadżetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
35 minut temu, ArekH napisał:

Mogę Ci w promocji odsprzedać Cuzo. :D

W takiej dużej jak Barbel procentowo :P
Ja kupił ten fotel i drugi też. @Dominik dogadujcie się :beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...