Jump to content

Miłego dnia !

Jurek

Recommended Posts

Zakładam ten wątek, gdyż sądzę, że miłe przywitanie się sprzyja ocieplaniu atmosfery w naszym gronie. :icon_arrow1: Dlatego tytuł nie może być pierdołowaty. Nie uważacie ? :D

Widzę, że wszyscy akceptują, więc zapraszam do codziennego przywitania się właśnie tutaj. Ale, tylko tych, co chcą podzielić się dobrym nastrojem ! Ponuraków wyganiam do bzdur i pierdół. A sio ! ! :P

Chyba, żeby się znalazł jaki pierdoła z Gądek / bez urazy dla Gądek/ :bitch_please-min:

@Grendziu , co cesarskie - cesarzowi :

A teraz dla nas wszystkich :icon_arrow1:

Edited by Jurek
  • Like 2
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• NPC

335

• Jurek

313

• Splot

209

• Grendziu

185

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sami widzę tu poeci, Każden jeden wiersze kleci. Jeden stęka i choruje, Lecz codziennie nam wierszuje.   Drugi także, od niedzieli, Też rymami się tu dzieli. Choć z

"Wynegocjowałem" sporo gratisów od Suzuki, oprócz tego dostałem inne gratisy, o których nie było wcześniej mowy m.in. winko widoczne na fotach (Toyota takich gratisów nie dawała). Tak więc młody śpi a

Za pozdrowienia dziękuję, Pewnie lepiej się poczujesz, Ale pokaż nam hart ducha, I nie marudź więcej tutaj! Oczywiście żartowałem Uśmiech sprowokować chciałem Życzę Tobie

Posted Images

2 minuty temu, Semi napisał:

Jurek, ja za stary na sesję, już uczyć by mi się nie chciało.:D

No niby z W-wy, a taki Nienowoczesny ? No wierzyć się nie chce, ta i oj :P Uwaga na czuwającego moda modów, z miasta G. :hmmm-min:

57 minut temu, Jurek napisał:

No niby z W-wy, a taki Nienowoczesny ? No wierzyć się nie chce, ta i oj :P Uwaga na czuwającego moda modów, z miasta G. :hmmm-min:

Jaki ja tam z Wawy, ja słoik jestem znad samiusieńkiego Buga.;)