Skocz do zawartości

Miłego dnia !


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Cześć. Miłego dnia, mimo, że na weekend czekałem, to teraz nie wiem czy nie lepsza jest praca... Tym razem zasnąłem lewą nogą i mi tak po nocce zostało. Mam nadzieję, że będzie lepiej. Na rozweselenie planuję zakup niewędkarski FIFA 2019 i mam nadzieję, że będziemy mogli grać bez ograniczeń :champagne-2010:

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Grendziu napisał:

Na rozweselenie planuję zakup niewędkarski FIFA 2019 i mam nadzieję, że będziemy mogli grać bez ograniczeń :champagne-2010:

Na Nienawiszczy rozumię?

Hm... najpierw kup tam agregat i tv, potem konsolę a grę to na końcu, Ty zawsze od d..y strony zaczynasz? :D:P

W sumie to może przyciągnąć potencjalnych klientów :D

Miłego dnia życzę Wam :champagne-2010:, ja teraz piję kawę, gdzieś za godzinę spadam na + - 3h mikro spina nad zaporówkę a następnie do pracy na 14 :icon_arrow1:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim! Piątek mamy i na balety zapraszamy* :)

Imieniny obchodzą: Akwilin, Ferdynand, Fredeswinda, Fryda, Izaak, Jan, Kleopatra, Laura, Lucjusz, Łucjusz, Paweł, Ptolemeusz, Skarbimir i Ziemowit.

 

 

* Zapisy na zajęcia z baletu przyjmujemy do godziny 15.00 w każdy piątek, godzina zajęć pozalekcyjnych płatne tysiąc pińcet dwa dziwińcet.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
49 minut temu, Grzes77 napisał:

Na Nienawiszczy rozumię?

Hm... najpierw kup tam agregat i tv, potem konsolę a grę to na końcu, Ty zawsze od d..y strony zaczynasz? :D:P

W sumie to może przyciągnąć potencjalnych klientów :D

Miłego dnia życzę Wam :champagne-2010:, ja teraz piję kawę, gdzieś za godzinę spadam na + - 3h mikro spina nad zaporówkę a następnie do pracy na 14 :icon_arrow1:

Panie agregat przy aktualnym smogu?

Jesteśmy eko, więc już w tym roku był planowany zakup paneli fotowoltaicznych. Niestety nie dostałem gwarancji co do zasilania i mrożenia, przy aparaturze piwa...

A tak za rok pewnie będzie coś podobnego, do tego dziś są do kupienia mini projektory wielkości smartfona na bluetooth i WIFI z dość dobrą bateryjką, oraz ładowane przez Power Bank.
Za rok strefa kibica jak najbardziej przy mrożonym piwie wraz np. ze @Splot będziemy oglądać KOLEJORZA i ten tam Zielony klub z Wrocławia :221_see_no_evil:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie agregat przy aktualnym smogu?

Jesteśmy eko, więc już w tym roku był planowany zakup paneli fotowoltaicznych. Niestety nie dostałem gwarancji co do zasilania i mrożenia, przy aparaturze piwa...

A tak za rok pewnie będzie coś podobnego, do tego dziś są do kupienia mini projektory wielkości smartfona na bluetooth i WIFI z dość dobrą bateryjką, oraz ładowane przez Power Bank.
Za rok strefa kibica jak najbardziej przy mrożonym piwie wraz np. ze [mention=477]Splot[/mention] będziemy oglądać KOLEJORZA i ten tam Zielony klub z Wrocławia :221_see_no_evil:
Dziękuję, skorzystam. Warto zobaczyć jeszcze wieksze lenie i nieudaczników niż u nas.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, Splot napisał:

Dziękuję, skorzystam. Warto zobaczyć jeszcze wieksze lenie i nieudaczników niż u nas.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Szkoda czasu na moich czy Twoich, lepiej łowić ryby lub :beer1: przy ognisku :221_see_no_evil:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...