Skocz do zawartości

Miłego dnia !


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Hejka.
Teraz wiem dlaczego u Nas pobierały szczupaki jak głupie... Dziś pierwszy szron na szybach był, a wczoraj mgłą mini mrzawka...
A gdyby tak w środę wziąć wolne na życzenie:221_see_no_evil: i pogonić za :39icon::P

Miłego dnia.

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim.

Wschód słońca 7:31, zachód 17:46.

Faza księżyca: poszerzony księżyc.

Najbliższa pełnia: 24 października

Za 59 dni kończy się jesień.

Dzisiaj we Wrocławiu przymrozek -2.

 

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MrProper napisał:

Dobry - nie wiem dla kogo ?

Ale wszystkim życzę miłego dzionka

Osobiscie się mecze z jakaś niestrawnością. Chyba sobie zrobię wolne, bo schylać się nie idzie gdyż bebzun jak tamburyn ?

 

Mariusz, właśnie przechodzę od kilku dni to samo. Może to dzieło jakichś obrzydliwych koncernianych kapitalistów z branży wędkarskiej, czy co ?:Angry-min:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, MrProper napisał:

Dobry - nie wiem dla kogo ?

Ale wszystkim życzę miłego dzionka

Osobiscie się mecze z jakaś niestrawnością. Chyba sobie zrobię wolne, bo schylać się nie idzie gdyż bebzun jak tamburyn ?

 

 

3 minuty temu, Jurek napisał:

Mariusz, właśnie przechodzę od kilku dni to samo. Może to dzieło jakichś obrzydliwych koncernianych kapitalistów z branży wędkarskiej, czy co ?:Angry-min:

 

Panowie przerzućcie się  na bigos, schabowy, a nie jakieś testy na mączkach  rybnych nieznanego pochodzenia na sobie robicie :221_see_no_evil:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Grendziu napisał:

 

Panowie przerzućcie się  na bigos, schabowy, a nie jakieś testy na mączkach  rybnych nieznanego pochodzenia na sobie robicie :221_see_no_evil:

Ależ jo nic nie wtranżalałem.Jo tylko

se oddychom.

Jak tak sinde i pomyśle... to sobie czasem wymyśle takie różne tam...dyrdymoły. :hmmm-min:

Myślołech, że to tylko u mnie w powiecie pomór jakichś. Ale zapachniało mi międzynarodowym wirusem! I spiskiem określonych sfer. Ale żeby tyż tulipanki zatruwali ?:grin-min:

 

 

 

Edytowane przez Jurek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

I mam wolne na środę, niestety nie wiem czy pojadę na ryby. O 23ciej we wtorek mam stomatologa, w środę pewnie będę ogarniał zaległości w nieruchomościach i mojej firmie jakieś papierkowe zaległe prace >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...